vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Garmin Montana 680 PRO + Topo Czech PRO

Kalkulačka splátek CETELEM
15377 Kč s DPH

12708 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
GPS navigační systémy
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 010-01534-95
Výrobce: Garmin
Váha: 0,359
Záruka: 24 měsíců
Garmin Montana 680 PRO + Topo Czech PRO
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu:
Outdoorová navigace pro všestrané použití s velkým 4" otočným displejem a vestavěným fotoaparátem * 4" dotykový displej (duální orientace) * Vestavěný 8 MPx fotoaparát * Vysocecitlivý GPS/GLONASS čip * Podrobná mapa ČR v měřítku 1:10 000 * Elektromagnetický kompas * Barometrický výškoměr * Odolnost proti vodě * Provoz na tři AA baterie nebo Li-Ion akumulátor * Podpora pro Geocaching * Všestrané použití (turistika, cyklistika, rybolov, automobil)

Základní vlastnosti Odolnost, široká škála navigačních funkcí, velký 4" dotykový displej s automatickým překlápěním obrazu na výšku nebo na šířku, rychlé přepínání mezi profily outdoor/auto/moto/moře, podpora hlasové navigace pro použití v automobilu a hlasový výstup pro použití na motocyklu patří mezi hlavní přednosti této navigace. - vysoce jasný, dotykový 4" TFT displej, 65.000 barev, rozlišení 272 x 480 pixelů - vysoce citlivý GPS přijímač s podporou WAAS a HotFix® - možnost přenosu dat pomocí bezdrátové technologie ANT+ - předehraná základní mapa světa se stínovaným terénem - integrovaný 3-osý elektromagnetický náměrový kompas a barometrický výškoměr - Track Manager pro navigaci přes Waypointy - slot na microSD datové karty - zvukový výstup skrze 3.5mm audio jack - konektivita: high speed USB a sériový port - odolnost proti vodě: IPX7, odolnost proti vibracím: 6g - variabilní napájení: LiIon akumulátor (16 hod.) nebo 3x AA baterie (22 hod.)

Přístroj je odolný proti nárazům, blátu, vlhkosti a vodě. Garmin Montana 680 vydrží ponoření do vody o hloubce 1 metr po dobu 30 minut. Díky vysoce citlivému GPS přijímači funguje i na místech s minimálním výhledem na oblohu, jako je hustý les, nebo městská zástavba.

Konektivita - rozšiřitelnost - výbava motoMontana 650 nabízí bezdrátovou technologii ANT+, integrovaný barometrický výškoměr a tříosý elektromagnetický kompas, který nevyžaduje při určení směru držení navigace ve vodorovné poloze. Podpora bezdrátové technologie ANT+ nabízí pro náročnější uživatele možnost využití fitness funkcí. Montana 680 umožňuje připojení bezdrátového snímače srdečního tepu, cyklistického snímače kadence šlapání a otáček kola (přístroj zaznamenává kadenci šlapání), externího teplotního čidla, případně bezdrátový přenos informací mezi dvěma kompatibilními GPS přijímači přímo v terénu. Díky své všestranosti může posloužit i jako motocyklová, automobilová nebo námořní navigace (přístroj umožňuje hlasovou navigaci buď pomocí sluchátek nebo napájeného stojánku do automobilu). Unikátní vlastností navigace Montana je řešení jejího napájení. Montana pro napájení používá výměnný akumulátor s výdrží až 16 hodin provozu, který je možné nahradit 3 ks. běžných tužkových AA baterií. Pokud Montana používá LiIon akumulátor, je schopna ho při použití automobilového nebo motocyklového stojánku automaticky dobíjet z externího zdroje napájení. Z ostatních funkcí Montana nabízí například možnost výpočtu plochy pozemku, možnost vlastní definice úvodní obrazovky nebo možnost využití námořních funkcí (utržení kotvy, Muž přes palubu).

Turistické mapy Topo Czech PRO V ceně přístroje je obsažena podrobná turistická navigační mapa Topo Czech PRO, která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty v měřítku 1:10 000. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy. Mapa Topo Czech PRO umožňuje v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích/ulicích/turistických trasách a cyklotrasách ČR.

Vestavěný fotoaparát Přístroj Montana 680 nabízí oproti verzi 610 vestavěný fotoaparát s rozlišením 8 Megapixelů a automatickým ostřením. Fotoaparát je dostatečně kvalitní pro pořizování momentek nebo fotografií zajímavých míst ke kterým se můžete kdykoli nechat zpětně navigovat. Díky velké odolnosti přístroje se nemusíte bát focení i za podmínek kdy by jste normální fotoaparát nevytahovali (např. v dešti)

Podpora pro Geocaching Geocaching je celosvětová hra, která pomocí hledání ukrytých pokladů nabízí řadu tipů, kam můžete vyrazit ve volném čase. Stránky hry jsou k dispozici na internetové adrese www.geocaching.com, kde se můžete podívat na umístění pokladů nad světovou mapou. Garmin Montana 680 podporuje Geocaching, skrýše této hry je možné stáhnout ze serveru Geocaching.com pomocí datového kabelu přímo do paměti GPS navigace. V přístroji je předehráno 250 000 keší (GPX formát), včetně informací o jejich lokalitě, terénu, radami, popisy.

Název Hodnota
Asistent řazení do jízdních pruhů: Ano
Automatický přepočet trasy: Ano
Automatický záznam při nehodě (dle možností: video, data) (G-senzor): Ne
Barometrický výškoměr/barometr: Ano
Basemapa: Ano
Baterie - typ: dobíjecí Li-Ion nebo 3 x AA
Baterie - výdrž: až 15 hod.
Bezdrátové propojení mezi přístroji: Ano
Bezdrátové připojení ANT+: Ano
BirdsEye™ satelitní snímky: Ano, předplaceno na 1 rok
Bluechart® g2 námořní mapy: Ano
Bluechart® g2 Vision námořní mapy: Ano
Bluechart® námořní mapy: Ano
Crossové motorky: Ano
Čtyřkolky: Ano
Další mapy v dodávce: TOPO Czech
Digitální fotoaparát: Ano
Displej - rozlišení, ŠxV: 272 x 480 pix.
Displej - typ: 65K barevný TFT; transflektivní; dual-orient.; čitelný na slunci
Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.: 4", 5,06 x 8,93 cm
Dotykový displej: Ano
Fotonavigace: Ano
Garmin Connect™ (kompatibilita): Ne
Garmin Real Direction™ (hlásí např. názvy ul.; "za kostelem doleva" atd.): Ne
Garmin Real Vision™: Ne
Hlasová navigace v automobilu: Ano volitelně
Hmotnost: 289g s dodávanou Li.-Ion bat. a 333g s 3xAA bat. (nejsou souč. dod.)
Hodinky: 12/24h, kalendář, budík
Integrovaná čelní kamera: Ne
Kompas: Ano Elektromagnetický/Náměrový
Kde se nacházím?: Ne
Kompatibilita s kamerami VIRB®: Ano
Magnetický držák: Ne
Možnost dohrání map: Ano
Multi-sport (jízda, chůze, kolo, loď, atd.): Ano
Nastavení výpočtu trasy: Ano
PC propojení: USB
Plave na hladině: Ne
Podpora pro Geocaching: Ano
Práce s rastrovou mapou: Ano
Prohlížeč obrázků: Ano
Propojitelnost s Garmin BC™ 30 (bezdrátová zadní kamera): Ne
Přednahrané POi - Foursquare: Ne
Rozměry zařízení, ŠxVxH: 7,48 x 14,42 x 3,64 cm
Slot na paměťovou kartu: microSD
Slunce/Měsíc info: Ano
Snímač kadence otáček pedálů: Ano volitelně
Snímač rychlosti: Ano volitelně
Snímač srdeční frekvence: Ano volitelně s monitorem
Track log - Záznam trasy: 10.000 bodů/200 tras
Track Manager: Ano
TrackBack® (návrat zpět po stejné trase): Ano
Trasy (Naplánované): 200
Upravitelná datová pole : Ano
Vestavěná paměť: Ano
Voděodolnost: Ano, IP x7
Voděodolnost: Ano
Výpočet plochy: Ano
Vysocecitlivý přijímač GLONASS: Ano
Vysocecitlivý přijímač GPS: Ano
Waypointy/oblíbené/pozice: 4000


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Garmin Montana 680 PRO + Topo Czech PRO
Diskuze k produktu: garmin-montana-680-pro-topo-czech-pro není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.