vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Garmin Napájený stojánek s mini-USB pro pevnou montáž

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
847 Kč s DPH

700 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
GPS navigace
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 010-11271-03
Výrobce: Garmin
Záruka: 6 měsíců
Garmin Napájený stojánek s mini-USB pro pevnou montáž
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu:
Napájený stojánek pro pevnou montáž na palubní desku automobilu.
Vlastní montáž stojánku je doporučeno provádět ve specializovaných firmách jako jsou např. autoservisy, ale zdatný kutil zvládne montáž do vozidla sám. Balení obsahuje kompletní sadu pro montáž včetně šablon pro otvor pro protažení přiložené elektroinstalace.
Pro auto-moto navigační přístroje napájené přes USB konektor. K uchycení přístroje slouží držák dodávaný společně s navigací.
Pro přijem informací o provozu a dopravních omezeních je nutné využít GTM Traffic receiver dodávaný v balení navigačního přístroje.

Jedná se o velice elegantní řešení umístění navigačního přístroje do vozidla. Pro sejmutí celého stojánku stačí stisknout pojistku ve spodní části stojánku a celý držák odnášíte s sebou. Ve voze zůstane pouze malý podstavec.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Garmin Napájený stojánek s mini-USB pro pevnou montáž
Diskuze k produktu: garmin-napajeny-stojanek-s-miniusb-pro-pevnou-montaz není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.