vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Garmin GPS navigace nuviCam Lifetime Europe45 s vestavěnou čelní kamerou

Kalkulačka splátek CETELEM
10183 Kč s DPH

8416 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 010-01378-02
Výrobce: Garmin
Váha: 0,389
Záruka: 24 měsíců
Garmin GPS navigace nuviCam Lifetime Europe45 s vestavěno...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Garmin nüviCam™ je prémiová přenosná autonavigace, která unikátním způsobem spojuje funkce navigačního přístroje s čelní záznamovou kamerou.
Čelní kamera je integrovaná do těla navigačního přístroje a v průběhu jízdy je schopna ukládat videozáznam se situací v dopravě, která se odehrává před vozidlem. Funkce záznamové kamery přitom nejsou omezeny na pouhý záznam. Pomocí vestavěných akcelerometrů je nuviCam schopen identifikovat nehodu a související videozáznam automaticky uložit na disk, v průběhu vyšetřování nehody je možné nuviCam použít jako digitální fotoaparát a pořídit o nehodě patřičnou dokumentaci. Kromě záznamových funkcí nabízí čelní kamera také bezpečnostní funkce, pomocí kterých je schopna řidiče upozornit na riskantní situace, které mohou nastat při řízení automobilu. Kamera hlídá vyjetí vozidla z vozovky a jízdního pruhu a v podobné situaci akusticky a vizuálně řidiče varuje. Současně nuviCam neustále monitoruje vzdálenost od vozidla jedoucího před vámi a při jejím zkrácení pod přípustnou mez varuje řidiče před hrozící čelní srážkou. Z pohledu navigačních funkcí patří nuviCam mezi prémiové autonavigace. Obsahuje podrobné navigační mapy celé Evropy, včetně bezplatné doživotní aktualizace, je vybaven velkým, 6" multidotykovým displejem a nadstandardní nabídkou navigačních funkcí. Mezi nimi najdeme možnost příjmu živých dopravních informací pomocí aplikace SmartphoneLink nebo například podrobné plánování navigačních tras. Navigační funkce jsou současně schopné využívat funkcí čelní kamery. Při dojezdu do cíle trasy navigace namísto mapy zobrazuje reálný pohled kamery s vyznačením zbývající vzdálenosti a upozorněním na umístění cíle pomocí výrazného ukazatele.
Nově vám nuviCam přináší: VESTAVĚNÁ ČELNÍ KAMERA Automatický videozáznam dění na silnici před vozidlem. Automatické uložení v případě nárazu. Záznam GPS pozice vztahující se k místu pořízení záznamu.
VAROVÁNÍ PŘED ČELNÍ SRÁŽKOU Varuje řidiče při přílišném přiblížení se k vozidlu jedoucímu před vámi
VAROVÁNÍ PŘED SJETÍM ZE SILNICE Varuje při opuštění jízdního pruhu (sjetí ze silnice nebo do protijedoucího jízdního pruhu)
GARMIN REAL VISION Zobrazuje pohled kamery a upozorní na zbývající vzdálenost a umístění cíle na konci trasy.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Garmin GPS navigace nuviCam Lifetime Europe45 s vestavěnou čelní kamerou
Diskuze k produktu: garmin-nuvicam-45statu-6-bt-automaticky-videozaznam-varuje-ridice-real-vision není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.