vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Garmin GPS sportovní hodinky tactix Bravo

Kalkulačka splátek CETELEM
15937 Kč s DPH

13171 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 010-01338-0B
Výrobce: Garmin
Váha: 0,151
Záruka: 24 měsíců
Garmin GPS sportovní hodinky tactix Bravo
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Chytré hodinky Garmin tactix Bravo jsou sportovní GPS hodinky pro taktický trénink a outdoorovu navigaci. Kombinují specializované taktické funkce, funkce špičkového GPS sporttesteru a funkce chytrých hodinek, které jsou vyhotoveny v černé barvě a velmi odolném provedení. Hodinky jsou navržené pro nasazení v nejnáročnějších podmínkách. Displej hodinek je skvěle čitelný na slunci v běžných podmínkách, v náročných podmínkách je ale čitelný i v systémech pro noční vidění.
DŮLEŽITÉ FUNKCE:
NAVIGACE + ABC Vysoce citlivý GPS/GLONASS přijímač, vestavěný barometr s automatickou kalibrací výškoměru, vestavěný 3-osý elektromagnetický kompas.
ČERNÉ, MATNÉ PROVEDENÍ Černé, matné provedení bez reflexních prvků vyhovující požadavkům na taktickou výbavu.
PODPORA SYSTÉMŮ PRO NOČNÍ VIDĚNÍ Nastavitelný jas displeje do úrovně plně podporující systémy nočního vidění.
ČERNÝ A KHAKI ŘEMÍNEK Dva vyměnitelné nylonové řemínky s třemi sponami umožňující snadnou výměnu řemínku bez dodatečné výbavy.
EXO™ ANTÉNA Nerezová EXO™ anténa s černým, matným povrchem imitujícím karbon, s rýhováním pro vyšší otěruvzdornost, s tvrzeným, antireflexním povrchem.
GARMIN CHROMA DISPLEJ™ 1.2” barevný displej s vysokým rozlišením a vynikající čitelností na slunci.
TACTICKÉ AKTIVITY Samostatný profil s podporou taktických aktivit se specifickým nastavením datových polí.
POKROČILÉ TRÉNINKOVÉ FUNKCE Podpora multisportovních profilů. K dispozici pokročilé tréninkové funkce, jako například měření doby kontaktu nohy se zemí, vertikální oscilace při běhu, virtuální tréninkový partner, Auto Pause nebo Auto Lap.
CONNECT IQ™ APLIKACE Přizpůsobte své hodinky pomocí stažitelných vzhledů, widgetů, datových polí a aplikací Garmin CONNECT IQ.
DUÁLNÍ REŽIM SOUŘADNIC Současně je možné zobrazit dvojí souřadnice ve dvou různých souřadnicových systémech na jedné obrazovce.
BEZDRÁTOVÉ WIFI PROPOJENÍ Pomocí Wi-Fi sítě je možné automaticky synchronizovat data z hodinek, aktualizovat software a nahrávat zaznamenané tréninky na tréninkový server Garmin Connect™.
ODOLNÁ, ROBUSTNÍ KONSTRUKCE Prvotřídní materiály, žádné lesklé prvky, šroubované tělo, odolné řemínky vyměnitelné bez speciálních nástrojů, odolná luneta, safírové sklo a voděodolnost 100m.
DLOUHÁ ŽIVOTNOST BATERIÍ Dobíjecí akumulátor s výdrží až 20 hodin v plném GPS módu, až 50 hodin v UltraTrac™ GPS módu, až 6 týdnů v režimu hodinek nebo až 3 týdny v režimu smartwatch na jedno nabití.
TRACBACK Funkce TracBack je použitelná pro snadný návrat z trasy zpět do výchozího budu nebo pro navigaci po předem naplánované trase. K dispozici až 10,000 trasových bodů v každé trase.
PAMĚŤ NA 1,000 BODŮ Důležitá místa v terénu můžete uložit a pojmenovat, stejně jako předem naplánovat a nahrát do hodinek z počítače. K dispozici je paměť s kapacitou až 1.000 bodů.
JUMPMASTER Funkce pro parašutisty, která nabízí možnost navigace při seskoku do předem zadaného cíle.
BEZDRÁTOVÉ TECHNOLOGIE Pomocí ANT+ připojte senzory (tep, teplota, wattmetr, kadence, MOXY...) nebo pomocí ANT+ ovládejte akční Garmin kameru, WiFi umožňuje automaticky nahrávat tréninkové záznamy do deníku Garmin Connect nebo bezdrátově aktualizovat software hodinek, Bluetooth je k dispozici k propojení s chytrým mobilním telefonem (iOS, Android, Windows Mobile) a k využití funkcí chytrých hodinek.
MULTISPORTOVNÍ GPS SPORTTESTER Skvělý tréninkový nástroj s všestranným využitím při většině sportovních aktivit (běh, kolo, plavání, lyžování, taktický trénink, vysokohorská turistika, SUP, veslování, golf a mnoho dalších). Podporuje outdoorové a řadu indoor sportovních aktivit.

Obsah balení:
• Garmin tactix Bravo (hodinky) • náhradní řemínek v barvě KHAKI stejného provedení jako orinální černý • USB napájecí a datový kabel • A/C adapter • manuál


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Garmin GPS sportovní hodinky tactix Bravo
Diskuze k produktu: garmin-tactix-bravosportovni-gps-hodinky-pro-takticky-trenink-a-outdoorovu-navigaci není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.