vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Garmin ventilek se senzorem tlaku pro zumo® 390/590

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2492 Kč s DPH

2060 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 010-11997-00
Výrobce: Garmin
Záruka: 24 měsíců
Garmin ventilek se senzorem tlaku pro zumo® 390/590
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Ventilek se senzorem tlaku pro bezdraacute;toveacute; spojeniacute; s GPS Zumo 390, 590 .
Baleniacute; obsahuje 1ks
Maleacute; a chytreacute;...
Tire Pressure Monitor Sensor (TPMS) je sniacute;mač integrovanyacute; do ventilku, kteryacute; vaacute;m umožňuje sledovat tlak v pneumatice u vascaron;eho motocyklu. Systeacute;m pracuje s až 4 pneumatikami v jakeacute;koliv konfiguraci. Takže lze využiacute;t i na čtyřkolce či v autě. J Pro každou pneumatiku je nutnyacute; jeden sniacute;mač TPMS. Každeacute; čidlo TPMS je napaacute;jeno jednou , vyměnitelnou bateriiacute; , kteraacute; maacute; životnost až 18 měsiacute;ců , v zaacute;vislosti na individuaacute;lniacute;m použitiacute; . Chcete-li zachovat dlouhou životnost baterie , nastavte TPMS v režimu niacute;zkeacute; spotřeby ....aktivuje se pouze v přiacute;padě detekce pohybu.
Tlak v pneumatikaacute;ch - informace na prvniacute; pohled Připevněte 1 TPMS senzor na každou pneumatiku a pomociacute; ANT technologie dostanete informaci o tlaku pneumatiky i za jiacute;zdy snadno a pohodlně do vascaron;iacute; navigace a v to reaacute;lneacute;m čase. TPMS umožňuje nastavit prahoveacute; hodnoty vlastniacute;ho tlaku . Pokud se změniacute; tlaku v pneumatikaacute;ch , TPMS vydaacute; vyacute;strahu . TPMS umožňuje takeacute; sledovaacute;niacute; tlaku v pneumatikaacute;ch v průběhu času .
Baleniacute; obsahuje 1ks



Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Garmin ventilek se senzorem tlaku pro zumo® 390/590
Diskuze k produktu: garmin-tpms-senzor-kontroly-tlaku-v-pneumatikach-pro-zumo není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.