vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Garmin TPMS Senzor kontroly tlaku v pneumatikách pro zümo

Kalkulačka splátek CETELEM
3048 Kč s DPH

2519 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 010-11997-00
Výrobce: Garmin
Záruka: 24 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Ventilek se senzorem tlaku pro bezdrátové spojení s GPS Zumo 390, 590 .
Balení obsahuje 1ks
Malé a chytré...
Tire Pressure Monitor Sensor (TPMS) je snímač integrovaný do ventilku, který vám umožňuje sledovat tlak v pneumatice u vašeho motocyklu. Systém pracuje s až 4 pneumatikami v jakékoliv konfiguraci. Takže lze využít i na čtyřkolce či v autě. J Pro každou pneumatiku je nutný jeden snímač TPMS. Každé čidlo TPMS je napájeno jednou , vyměnitelnou baterií , která má životnost až 18 měsíců , v závislosti na individuálním použití . Chcete-li zachovat dlouhou životnost baterie , nastavte TPMS v režimu nízké spotřeby ....aktivuje se pouze v případě detekce pohybu.
Tlak v pneumatikách - informace na první pohled Připevněte 1 TPMS senzor na každou pneumatiku a pomocí ANT technologie dostanete informaci o tlaku pneumatiky i za jízdy snadno a pohodlně do vaší navigace a v to reálném čase. TPMS umožňuje nastavit prahové hodnoty vlastního tlaku . Pokud se změní tlaku v pneumatikách , TPMS vydá výstrahu . TPMS umožňuje také sledování tlaku v pneumatikách v průběhu času .
Balení obsahuje 1ksPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Garmin TPMS Senzor kontroly tlaku v pneumatikách pro zümo
Diskuze k produktu: garmin-tpms-senzor-kontroly-tlaku-v-pneumatikach-pro-zumo není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.