vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Garmin - VIRB X

Kalkulačka splátek CETELEM
6272 Kč s DPH

5183 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Videokamery
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 010-01363-00
Výrobce: Garmin
Záruka: 24 měsíců
Garmin -  VIRB  X
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu:
Nové modely akčních GPS kamer s označením Garmin VIRB X. Full HD kamery VIRB X se vyznačují vysokou odolností, jsou lehké a kompaktní a díky integrované MotionMetrix technologii jsou schopné současně s videem zaznamenávat informace o rychlosti pohybu, přetížení, nadmořské výšce, srdečním tepu, teplotě a řadě dalších veličin. VIRB XZaznamenané informace je následně možné vložit do zaznamenaného videa a zobrazit při přehrávání pro lepší dokreslení podmínek záznamu. Výsledné video je tak schopné lépe popsat příběh natočený pomocí akční kamery a to i v případě, kdy video sdílíte pomocí sociálních sítí a nemůžete divákům natočené video osobně barvitě popsat.

V řadě kamer Garmin VIRB X jsou k dispozici dva modely: Garmin VIRB X a Garmin VIRB XE. Dokonalejší model Garmin VIRB XE je k dispozici pro náročné uživatele akčních záběrů, pro které je k dispozici možnost častějšího snímkování, gyro stabilizace a rozšířené nastavení videa.
Důležité funkce a vlastnosti: MOTIONMETRIX Vestavěný vysocecitlivý GPS přijímač a akcelerometr, navíc s možností připojení externích ANT+ senzorů, umožňující ukládat informace o podmínkách záznamu (rychlost, teplota, nadmořská výška, srdeční tep, přetížení). Pořízená data je možné vložit a přehrávat přímo v uloženém videu. KVALITNĚJŠÍ VIDEO VIRB X = ukládání videa v rozlišení 1080p a snímkování 30 fps, nebo až 120 fps v režimu Slow motion; podpora PAL/NTSC. 1” DISPLEJ Vysoce kontrastní displej o úhlopříčce 1” s možností rychlého přenastavení kamery přímo v terénu ODOLNOST PROTI VODĚ 5ATM / 50 metrů1 bez nutnosti použití dodatečného pouzdra; čistý záznam zvuku i přes odolné provedení. ODOLNÁ KONSTRUKCE Vodotěsná konstrukce včetně možnosti napájení za všech podmínek – bez nutnosti otevírání krytu kamery. OVLÁDÁNÍ 1 KLIKEM Ovládání nahrávání, zapnutí a vypnutí kamery pomocí jediného přepnutí ovládacího tlačítka. FOTO TLAČÍTKO Samostatné tlačítko pro pořizování fotografií. JEDNOTLIVÉ I SEKVENČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ VIRB X i VIRB XE nabízí možnost fotografování jednotlivých fotografií nebo sekvenčního snímkování. VIRB X dokáže uložit až 10; VIRB XE až 30 fotografií (12MPix) v řadě. SYNCHRONIZACE VÍCE KAMER Automatická synchronizace při záznamu záběrů z více kamer VIRB X najednou. PRO MÓD U kamery VIRB XE je k dispozici rozšířené nastavení: např. vyvážení bílé, volitelné zaostření, barevný profil, nastavení ISO, změna a zamčení expozice. STABILIZACE OBRAZU U kamery VIRB XE je k dispozici pokročilá gyro digitální stabilizace obrazu pro eliminaci roztřesených záběrů. BLUETOOTH® AUDIO Kamery VIRB X/XE se dokáží propojit s bezdrátovými Bluetooth headsety nebo mikrofony pro audio záznam ve vysoké kvalitě. BEZPEČNÉ UPEVNĚNÍ Kamery VIRB X používají pevnou konstrukci stojánků se šroubovými spoji s důrazem na vysokou pevnost a minimalizaci vibrací. VIRB TRACKING Pro případ, že ztratíte kameru VIRB X během natáčení a připojení, můžete kameru jednoduše lokalizovat pomocí zobrazení poslední známé pozice kamery. ŽIVOTNOST BATERIÍ Kamery používají dobíjecí, uživatelsky vyměnitelné akumulátory s výdrží až 2 hod. záznamu při 1080p@30fps

Akcelerometr: Ano
Audio/video vstup/výstup: Ano
Baterie - typ: dobíjecí 980mAh Li-polymer
Baterie - výdrž: až 2hod. (při 1080@30 fps)
Bezdrátové připojení ANT+: Ano
Bezdrátové připojení Bluetooth®: Ano
Bezdrátové připojení Wi-Fi®: Ano
Časosběrné snímání: Ano, více módů až do intervalu 120 vteřin
Displej - rozlišení, ŠxV: 128 x 128
Displej - úhlopříčka: 1"
Formát signálu: NTSC + PAL
Formát souboru: *.mp4
Foto tlačítko: Ano
Gyroskop: Ne
HD video 480p: 120 fps (zpomalený pohyb)
HD video 720p: 60, 50, 30, 25 fps
HD video 1080p: 30, 25 fps
HD video 1440p: Ne
HDMI výstup: Ne
Hmotnost: 151,7g
Kompatibilita s VIRB® app aplikací: Ano
Kompatibilita s VIRB® Edit: Ano
Mikrofon: Ano
Mikrofon externí: Ano, kabelem nebo Bluetooth®
Odolná konstrukce: Ano
Ovládání jedním tlačítkem: Ano
Provozní teplota: -15°C až +45°C
Přijímač GPS: Ano
Rozhraní USB: Ano
Rozlišení/sekvence fotografií: 12MPx/10fps
Rozměry zařízení, ŠxVxH: 77.0 x 40.6 x 36.8 mm
Slot na paměťovou kartu: microSD™ (až 128GB) - karta není v balení
SmartReady (Wi-Fi® připojení): Ano
Stabilizace obrazu: Ano, gyroskopicky zlepšená (pouze VIRB XE)
Synchronizace více kamer: Ano
VIRB® záznam: Ano
Voděodolnost: Ano 5 ATM (50 m)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Garmin - VIRB X
Diskuze k produktu: garmin-virb-x-outdoorova-akcni-kamera-full-hd-s-integrovanym-gps není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.