vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Garmin vívosmart Blue (velikost L) - fitness náramek vyhodnocující:chůzi, běh,jízdu na kole, spánek...

Kalkulačka splátek CETELEM
3581 Kč s DPH

2960 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
GPS navigační systémy nebo Sporttestery
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 010-01317-14
Výrobce: Garmin
Váha: 0,089
Záruka: 24 měsíců
Garmin  vívosmart Blue (velikost L) - fitness náramek vyh...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Miniaturní fitness náramek vyhodnocující chůzi, běh, jízdu na kole, spánek a další aktivity Barva: modro-černá Velikost: velký

Chytré notifikace - multimédia lZůstaňte aktivní a ve spojení s okolím. Pokaždé, když obdržíte textovou zprávu, e-mail nebo telefonát na Váš kompatibilní smartphone , náramek vívosmart bude díky Bluetooth® propojení jemně vibrovat a automaticky zobrazí příslušné informace. Přes náramek je i možné ovládat multimediální přehrávač v mobilním telefonu.

Klepnutím zobrazíte statistiky Součástí náramku vívosmart je elegantní, neviditelný displej, který se aktivuje, když dostanete upozornění nebo když poklepete na řemínek. Displej OLED poté náramek prosvítí a zobrazí vaše kroky, celkovou zdolanou vzdálenost, spálené kalorie, hodiny a další údaje.

Řekne vám, kolik je hodin a kdy je „čas začít se hýbat“ Výzkumy ukazují, že dlouhá období nečinnosti, například sezení, snižují v těle produkci enzymů, které spalují tuky. Tento efekt můžete zvrátit častými krátkými procházkami. Můžete ztratit přehled o čase, ale náramek vívosmart si jej pamatuje. Po 1 hodině nečinnosti začne náramek vívosmart vibrovat a upozorní vás, že je čas začít se hýbat. Chcete-li stopky resetovat, stačí se na pár minut projít. Nošení na těle 24 hodin denně, 7 dní v týdnu Náramek vívosmart sleduje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu vaše pokroky a může zůstat zapnutý až 7 dní, než je třeba dobít baterii. Při použití vestavěného budíku vás náramek vívosmart upozorní jemnými vibracemi – zvukem, který nebude rušit nikoho dalšího. V době nočního odpočinku nastavte režim spánku a náramek bude monitorovat jeho kvalitu. Na stránkách služby Garmin Connect můžete následně zobrazit celkový čas strávený spánkem, včetně fází hlubokého spánku a fází REM. Náramek vívosmart má stupeň vodotěsnosti 5 ATM (50 metrů), takže jej můžete mít bez starosti na sobě i ve sprše nebo při plavání Přizpůsobené denní cíle Náramek vívosmart zjistí vaši aktuální úroveň aktivity a na jejím základě stanoví dosažitelný denní cíl. Když daného milníku dosáhnete, náramek vívosmart upraví váš cíl pro další den, čímž vás bude povzbuzovat ke aktivnějšímu životnímu stylu. Garmin Connect usbSlužba Garmin Connect je váš online tréninkový nástroj pro ukládání, analýzu a sdílení všech vašich aktivit typu fitness. Připojte se k milionům uživatelů, kteří běhají, jezdí na kole, plavou a chodí. Analyzujte svůj pokrok a výkonnost pomocí již připravených zpráv. Můžete snadno sledovat své průměrné tempo na kolo za určité období, počet kilometrů za měsíc nebo srovnávat průměrný srdeční tep s průměrným tempem během roku. Zprávy jsou užitečné jak pro trenéry tak pro každého milovníka analytického přístupu k fitnessu.

ANT+ příslušenství Použijte snímač tepu s náramkem vívosmart a můžete zaznamenávat údaje o srdečním tepu a zóně během sportovních aktivit. Oproti náramku vívofit je nyní možné připojit čidlo pro jízdní kolo a zaznamenávat ujetou vzdálenost. Vlastníky outdoorové kamery Garmin VIRB zajisté potěší možnost ovládání záznamu videa a pořizování fotografií přes dotykový displej vívosmartu.

Baterie - typ: dobíjecí li-ion
Baterie - výdrž: do 7 dní
Bezdrátové připojení Bluetooth®: Ano
Displej - rozlišení, ŠxV: 55 x 32 pix.
Displej - velikost, ŠxV: 34,4 x 3,5 mm
Dotykový displej: Ano
Garmin Connect™ kompatibilita: Ano
GPS přijímač: Ne
Hmotnost: 19 g
PC propojení: USB
Rozměry zařízení, ŠxVxH: 15 x 10 x 155 až 221 mm
Snímač rychlosti/kadence: Ano volitelně
Snímač srdeční frekvence: Ano volitelně
Voděodolnost: Ano
Výpočet kalorií podle frekvence srdce: Ano

Obsah balení:
• přístroj vivosmart
• vívokeeper (pojistný klip řemínku)
• napájecí a datový klip
• manuál


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Garmin vívosmart Blue (velikost L) - fitness náramek vyhodnocující:chůzi, běh,jízdu na kole, spánek...
Diskuze k produktu: garmin-vivosmart-blue-big není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.