vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Gembird univerzální adaptér; cestovní redukce do zásuvky

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
101 Kč s DPH

83 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: TPA-002
Výrobce: GEMBIRD
Záruka: 24 měsíců
Gembird univerzální adaptér; cestovní redukce do zásuvky
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Gembird; Třída produktu: Napájení notebooku (měniče, adaptéry, ostatní); Druh produktu: Napájecí adaptér; Typ konektoru: Zástrčky; Doplňující informace: Sada pro 4 druhy zásuvek, Vhodný pro zásuvky vetšiny zemí v Evropě, Severní a Jižní Ameriky, Jihovýchodní Asie a Afriky, Adaptér pro zařízení se zásuvkou U.S a Euro, Pro přístroje v jižních evropských státech: Francie, Řecka, Itálie a Portugalska, Turecko, Zásuvka U.S pro: Ameriku, Karibik, Vých. Asii, Singapore, Thajsko, Japonsko, Čínu a jiné, Zásuvka GB pro: Anglii, Skotsko, Hong Kong, Zásuvka "Long-distance" pro Afriku, Barmu a Sri Lanku, Spotřeba energie: 100-240 V AC, 50/60 Hz, Proud: maximum 1kW pro 250 V AC, Materiál: PBT; Barva: bílá


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Gembird univerzální adaptér; cestovní redukce do zásuvky
Diskuze k produktu: gembird-universal-travel-adapter-plug-set není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.