vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Gigaset Elements Ovládací tlačítko Button

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
865 Kč s DPH

715 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: S30851-H2521-R101
Výrobce: Gigaset
Záruka: 24 měsíců
Gigaset Elements Ovládací tlačítko Button
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Button - ovlaacute;daciacute; tlačiacute;tko Button vaacute;m umožňuje ovlaacute;dat vaacute;scaron; systeacute;m elements přenosnyacute;m tlačiacute;tkem. Mnoho dětiacute; a někteřiacute; starscaron;iacute; lideacute; nepoužiacute;vajiacute; chytreacute; telefony. Button lze snadno nainstalovat a zvlaacute;dne podporovat mnoho funkciacute; elements.
Nakonfigurujte si button podle vascaron;ich osobniacute;ch potřeb: bull; zapnutiacute; alarmu a zhasnutiacute; světel (či naopak) dlouhyacute;m stisknutiacute;m bull; zapnutiacute; TV a vscaron;ech světel dvojiacute;m stisknutiacute;m
Podporovaneacute; přiacute;stroje : bull; Vscaron;echny přiacute;stroje, ktereacute; fungujiacute; s aplikaciacute; elements
Přiacute;klady použitiacute; Babiččin syn jiacute; doma nainstaloval systeacute;m elements. Když babička přijde domů, může systeacute;m ovlaacute;dat jedniacute;m stisknutiacute;m tlačiacute;tka.
Jedno stisknutiacute; může rozsviacute;tit v bytě a změnit stav alarmu.
Chrisovy děti jescaron;tě nemajiacute; chytreacute; telefony. Když odchaacute;zejiacute; z domova, stisknou tlačiacute;tko po dobu třiacute; vteřin, do 30 vteřin se nastaviacute; alarm, zhasnou vscaron;echna světla a vypne se televize.
Martin chce, aby se jeho TV systeacute;m zapnul a vscaron;echna světla rozsviacute;tila, když přijde domů. Dvojiacute;m stisknutiacute;m tlačiacute;tka ovlaacute;daacute; sveacute; chytreacute; zaacute;suvky a systeacute;m elements.
Technickeacute; specifikace Shoda bull; (Ramp;TTE) směrnice 1999/5/ES (Přiacute;loha 5) bull; směrnice 2009/125/ES bull; směrnice 2011/65/EU
Scaron;ifrovaacute;niacute; bull; standard CCM AES-128 pro bezdraacute;tovou autentifikaci a scaron;ifrovaacute;niacute; DECT ULE
Napaacute;jeniacute; bull; lithiovaacute; baterie 3V CR123A bull; očekaacute;vanaacute; životnost zhruba 2 roky (při průměrneacute;m použiacute;vaacute;niacute;)
Velikost a hmotnost bull; 55 x 55 x 27 mm (D x Scaron; x H) bull; 49 g (včetně baterie)
Obsah baleniacute; bull; 1x button bull; 1x lithiovaacute; baterie 3V CR123A bull; 2x naacute;lepky bull; 1x rychlaacute; uživatelskaacute; přiacute;ručka bull; 1x bezpečnostniacute; brožurkaPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Gigaset Elements Ovládací tlačítko Button
Diskuze k produktu: gigaset-elements-ovladaci-tlacitko-button není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.