vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Gigaset Elements kamera

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2184 Kč s DPH

1805 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: S30851-H2518-R101
Výrobce: Gigaset
Záruka: 24 měsíců
Gigaset Elements kamera
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Podívejte se na svět jinýma očima Systém elements camera vám umožňuje váš dům nebo byt vidět z jiné perspektivy – můžete jej upravit horizontálně a vertikálně. Konec konců jsme jej vyvinuli pro vaši bezpečnost. Video přenos v HD kvalitě, funkce nočního vidění, Wi-Fi připojení a přímé a nekomplikované ukládání dat na cloudu Gigaset vás ubezpečí, že je doma všechno v pořádku. A pokud vás bude chtít dcera překvapit baletním vystoupením, budete na to díky kameře elements camera připraveni. Automatické ukládání na cloudu, když dojde k pohybu, když někdo přijde domů nebo když se spustí poplach Přístup přes chytrý telefon s webovou aplikací ke stažení Váš domov je krok za krokem chytřejší Neustále pracujeme na vývoji nových senzorů, abychom vás s vaším domovem v budoucnosti spojili ještě univerzálnějšími způsoby. Dalším systémovým vylepšením produktové rodiny Gigaset elements bude bezdrátová zásuvka elements plug a detektor kouře elements smoke. Bezplatná aplikace Gigaset elements bude neustále aktualizovaná, aby obsahovala nové funkce navržené ke zjednodušení vašeho života, abyste žili bezpečně s vědomím, že ‚vše je dobré‘. Kamera zobrazovací přístroj s 1 Mpx 1 palce CMOS 80° horizontální a 45° vertikální úhel pohledu 30 infračervených LED s dosahem až 15 m audio mikrofon Wi-Fi 802.11 b/g/n, Ethernet použití uvnitř budov možnost IP aktualizace Video 720 px HD až se 30 snímky za vteřinu jednosměrné audio automatické vyvážení bílé noční vidění H.264 Shoda CE REACH WEEE POP Obsah balení 1× domácí kamera 1× podstavec na postavení/přimontování na stěnu/strop 1× napájecí jednotka 1× Ethernetový kabel 1× rychlý průvodce 1x bezpečnostní leták Šifrování lWPA2 pro WLAN Napájení 100–240 V AC, 50–60 Hz, 0,5A (max) Rozměry a hmotnost 85 × 85 × 30 mm (Š × V × H) 150 g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Gigaset Elements kamera
Diskuze k produktu: gigaset-elements-vnitrni-kamera není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.