vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Gigaset G-tag lokalizační čip 1 ks, černý

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
576 Kč s DPH

476 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: G-TAG B
Výrobce: Gigaset
Záruka: 24 měsíců
Gigaset G-tag lokalizační čip 1 ks, černý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Technické specifikace
Rozměry: 37 x 37 x 9,2 mm Hmotnost: 12 g Připojení: Bluetooth 4.0 Dosah až 30 metrů

Navržený k nalezení.
Je snadné věci zašantročit, zapomenout nebo ztratit. Tomu ale teď může zabránit G-tag od společnosti Gigaset. G-tag je jedním z inovativních produktů, který se kromě neustálého spojení mezi Vámi a předměty opatřenými G-tagem může pochlubit funkcí vyhledávání, alarmu a připomenutí. G-tag představuje pohodlný a efektivní způsob ochrany a lokalizace důležitých a cenných předmětů.

Hledání. Kontrolování. Nalezení.
G-tag hledá a nalézá ztracené nebo zašantročené předměty, spouští alarm, jakmile se předmět dostane z dosahu připojení Bluetooth, pomáhá lidem najít zaparkovaná auta a může se pochlubit funkcí seznamu, která Vám připomene, abyste s sebou neustále měli důležité věci. G-tag dokonce umí využít GPS, aby lokalizoval věci, které jsou mimo jeho dosah.


Aplikace G-tag je k dispozici zdarma,

Zašantročené klíče. Docela snadno někde ve spěchu odložíte klíče, aniž byste přemýšleli o tom, kam. Funkce vyhledávání na G-tagu zašantročené předměty najde, a tím Vám ušetří dlouhé a frustrující pátrání. Zapomenutý laptop. Funkce seznamu na G-tagu Vám připomene, abyste si všechny důležité věci vzali s sebou. Může Vám například zabránit v tom, abyste do práce odešli bez laptopu.
Nemůžete najít parkovací místo. Když jste v novém městě, můžete někdy zapomenou, kde přesně jste zaparkovali auto. Pomocí technologie chytrého G-tagu řidiče nasměruje ke správnému parkovacímu místu. Postrádá se kočárek. Když jste na hřišti, dáváte pozor na to, co prodáví Vaše dítě - ale můžete ztratit přehled o kočárku. G-tag se o to postará a jakmile kočárek opustí svou poslední pozici, spustí alarm.Co je v krabici:
- Gigaset G-tag
- Vyměnitelná baterie CR2032 (životnost baterie: zhruba 1 rok)
- Bezpečnostní pokyny


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Gigaset G-tag lokalizační čip 1 ks, černý
Diskuze k produktu: gigaset-gtag-lokalizacni-cip-1-ks-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.