vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Gigaset SL910

Kalkulačka splátek CETELEM
3831 Kč s DPH

3166 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 4250366822044
Výrobce: Gigaset
Záruka: 24 měsíců
Gigaset SL910
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Podrobnosti
Intuitivní špičkové telefonování s dotykovým displejem
3,2” velký, uživatelsky přátelský dotykový displej
Plně dotykové uživatelské rozhraní pro rychlou a snadnou navigaci
Vysoce kvalitní rám a nabíječka z opravdového kovu
Tři domácí stránky: centrum vytáčení, centrum zpráv a nastavitelné info centrum
Seznamy hovorů s ovládáním na jeden dotyk a funkcí ID volajícího obrázkem1
Snadno ovladatelný rolovací adresář až na 500 záznamů vCard
Bluetooth® a mini-USB pro synchronizaci, stahování a připojení bezdrátové náhlavní soupravy
Nastavitelné vyzváněcí melodie a prezentace obrázků na spořiči díky snadnému stahování zvukových a obrázkových souborů
Doba hovorů/pohotovosti až 14/200 hodin nabízí standardní dobu použití 3 dny bez nabíjení
Funkce kalendáře, budíku a monitoringu místnosti
Zažijte nový způsob volání s telefonem s dotykovým displejem, který kombinuje špičkový design s intuitivní funkčností
Představujeme Gigaset SL910: první domácí telefon společnosti Gigaset s plně dotykovým uživatelským rozhraním na velkém (3,2“), k uživatelům přátelském dotykovém displeji. Svět domácího telefonování s tímto elegantním přístrojem s rámem a nabíječkou z opravdového kovu dosáhne nové úrovně. Snadno se procházejte třemi domácími stranami, jež funkce pohodlně rozdělují na vytáčení, zprávy a nastavitelná info centra. Užijte si domácí telefonování jako nikdy předtím s telefonem s dotykovým displejem, který ztělesňuje dokonalou technologii a atraktivní design: Gigaset SL910.
Bezproblémová navigace na dotykovém displeji a volání
S plně dotykovým uživatelským rozhraním přístroje Gigaset SL910 se volání stane potěšením. Jeho 3,2“ velký displej se velmi snadno čte a prochází. Uživatelské rozhraní poskytuje rychlý přístup k celé řadě funkcí spojených s telefonováním, a tak jej lépe organizuje. Vysoce kvalitní sluchátko a nabíječka z opravdového kovu jsou elegantní a příjemné na pohled i na dotyk. Až se 14 hodinami hovorů a 200 hodinami pohotovostní doby můžete hovořit a přijímat hovory až tři dny bez nutnosti Gigaset SL910 dobít.
Výhody plně dotykového uživatelského rozhraní
Uživatelské rozhraní modelu Gigaset SL910 obsahuje mnoho inteligentních funkcí, které domácí telefonování posouvají do budoucnosti. Tři různé domácí stránky umožňují bezproblémové nalezení nástrojů, jež potřebujete. K volání použijte klávesnici centra vytáčení na dotykovém displeji. V centru zpráv získáte přehled o odchozích, příchozích a zmeškaných hovorech. Je jen na vás, jaké funkce si vyberete do plně nastavitelného info centra, které může obsahovat kalendář, hodiny, telefonní seznam a další. Funkce ID volajícího obrázkem1 umožňuje okamžitě rozpoznat příchozí hovory. Rolovací adresář pojme až 500 záznamů vCard, z nichž každý může obsahovat až 8 telefonních čísel. Díky kalendáři a budíku nikdy nezmeškáte další schůzku. Se všemi těmito funkcemi na dotykovém displeji dosáhnou vaše zážitky z domácího telefonování s přístrojem Gigaset SL910 nové úrovně.
Nastavitelný pro vaše pohodlí
Vysoce adaptabilní Gigaset SL910 lze upravit mnoha způsoby tak, aby odpovídal vašim individuálním požadavkům. To vám umožňuje vyjádřit vlastní osobnost a styl. Gigaset SL910 vám umožní nastavit vyzváněcí melodie stáhnutím zvukových souborů. Na spořiči displeje si můžete po stáhnutí fotografií spustit obrázkovou prezentaci. Funkce monitorování místnosti vás upozorní, že byla dosažena určitá hladina hluku – prostě perfektní dětská chůvička.
Další skvělý tip pro zaneprázdněné domácnosti: zvyšte svou flexibilitu pomocí nového příslušenství Gigaset Smart Extra – handsfree spony L410. Tento přístroj do vaší domácnosti přináší ještě více pohodlí a je s modelem Gigaset SL910 plně kompatibilní.
Gigaset L410

Možnosti Bluetooth® a mini-USB
Gigaset SL910 vybavený technologií Bluetooth® vám šetří čas a nabízí pohodlné volání. Synchronizujte si pomocí Bluetooth® nebo mini-USB své kontakty z programu Outlook s telefonem Gigaset SL910. Stáhněte si obrázky pro ID volajícího1 a spořič displeje či hudební soubory pro vyzváněcí tóny. Bluetooth® také nabízí volné ruce, neboť si můžete snadno nainstalovat bezdrátovou náhlavní soupravu Bluetooth® a během hovoru přes Gigaset SL910 provádět další aktivity.

ECO DECT: čistá úspora energie a bez radiace2
Energeticky úsporné napájení přístroje Gigaset SL910 spotřebuje méně elektřiny3, a tak je šetrnější vůči životnímu prostředí. Jako všechny bezšňůrové telefony Gigaset tento telefon také variabilně snižuje vysílací výkon mezi sluchátkem a základnou v závislosti na jejich vzájemné vzdálenosti. Vysílací výkon základny Gigaset SL910 můžete také snížit o 80%4 volbou režimu ECO. Režim ECO Plus bez radiace5 navíc vypne vysílací výkon, je-li telefon v pohotovosti.
Zažijte nový svět domácího telefonování s inovativním telefonem Gigaset SL910 s dotykovými displejem, nabízejícím intuitivní navigaci, adaptabilní funkce a elegantní design.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Gigaset SL910
Diskuze k produktu: gigaset-sl910 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.