vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Google Chromecast 2

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1113 Kč s DPH

920 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Audio, video, TV
Dostupnost: Neznámá
Part no.: GA3A00095-A07-Z01
Výrobce: Google
Váha: 0,3
Google Chromecast 2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Google Chromecast 2 – úplně nová a vylepšená verze populárního streamovacího zařízení od společnosti Google. Pokud zařízení připojíte přes HDMI port do své televize, můžete začít na velké obrazovce jednoduchým způsobem přehrávat obsah z Youtube, Netflix, Kodi pre smart TV, Google Play Music, Google Play Movies nebo jiných služeb.

Rozdíly oproti staré verzi

nový tvar a řešení připojení
vylepšený a výkonnější HW
vylepšení SW aplikace, která predikuje Vaše další kroky a video se načítá s předstihem
Chromecast obsahuje odlehčenou verzi Chrome OS, ale veškeré ovládání probíhá přes váš smartphone, tablet či počítač. V praxi stačí, když uživatel spustí na svém smartphonu aplikaci jedné z výše uvedených služeb a klikne na příslušné tlačítko. Pokud jsou Chromecast a smartphone připojené na stejné domácí Wi-Fi síti, začne být film či hudba okamžitě přehrávána na vaší televizi.

Nedochází však ke streamingu v pravém slova smyslu. Chromecast totiž jen dostane informaci o obsahu, například o videu z YouTube, který si sám stáhne a začne jej přehrávat. Pokud v mobilním zařízení video začnete přehrávat v určitém čase nebo jej na tento čas během přehrávání posunete, stane se to samé i s videem přehrávaným na televizi.

Chromecast je navíc multiplatformní zařízení, které si rozumí nejen s Androidem, ale také s iOS a počítači s nainstalovaným prohlížečem Chrome.

Obsah balení

Chromecast 2
USB kabel
Návod
Napájecí USB adaptér není součástí balení!


Max. rozlišení (Pixel): 1920 x 1080
MP3: ano
DivX: ano
WLAN: IEEE 802.11b/g/n
Miracast (WiFi certified): ano
DLNA: ano
Připojení:
HDMI: 1x
USB: USB 2.0 Micro-B
Energie:
zásobování energií: přes USB

Barva: černá
Šířka (cm): 5,2
Výška (cm): 12
Hloubka (cm): 5,2
Hmotnost (g): 39


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Google Chromecast 2
Diskuze k produktu: google-chromecast-2-2-2-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.