vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

GP AA 2100 Ni-MH NT - 2 ks

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
153 Kč s DPH

126 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 1032212070
Výrobce: GP BATERIE
Váha: 0,016
Záruka: 6 měsíců
GP AA 2100 Ni-MH NT - 2 ks
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
nabíjecí AA, HR6 (tužka), 1,2 V
- minimální kapacita: 2000 mAh
- rozměry: průměr 14,5 x 50,5 mm
- prodejní obal: 2 ks, blistr

Všeobecný popis
- Nabíjecí baterie GP NiMH nové řady „New Technology“ jsou speciálně navrženy tak, aby splňovaly nejnáročnější požadavky všech uživatelů.
- Díky vylepšené technologii nízkého samovybíjení (LSD) dokážou lépe posloužit uživatelům, kteří tyto baterie používají jen občas.
- Zároveň díky různým hodnotám kapacit jsou připraveny stát se řešením na míru pro každého, kdo potřebuje více, či méně energie.
- Jejich pracovní teplota je -20 °C až +50 °C a disponují až tisícem nabíjecích cyklů.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k GP AA 2100 Ni-MH NT - 2 ks
Diskuze k produktu: gp-aa-2100-mah-nimh-nt-2-ks není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.