vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

GPSMAP 64s PRO - TOPO Czech

Kalkulačka splátek CETELEM
9864 Kč s DPH

8152 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
GPS navigační systémy nebo GPS mapy a příslušenství
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 010-01199-91
Výrobce: Garmin
Váha: 0,236
Záruka: 24 měsíců
GPSMAP 64s PRO - TOPO Czech
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu:
Vysoceodolný navigační přístroj s nedotykovým displejem a turistickou mapou ČR 1:10 000 v ceně. * 2,6" nedotykový displej * Podrobná mapa ČR v měřítku 1 : 10 000 * Elektromagnetický kompas * Barometrický výškoměr * Odolnost proti vodě * Provoz na dvě tužkové baterie (AA) * Podpora pro Geocaching * ANT+ a Bluetooth Smart * Všestrané použití (turistika, cyklistika, rybolov, automobil)

Základní vlastnosti GPSMAP 64 je nástupcem jednoho z nejpopulárnějších outdoorových přístojů GPSMAP 60. Oproti svému předchůdci má vylepšenou ergonomii a přívětivé uživatelské rozhraní. Vysoký důraz je kladen na odolnost a pevnost přístroje. Přístroj je odolný proti nárazům, blátu, vlhkosti a vodě. Vydrží bez problémů ponoření do vody o hloubce 1 metr po dobu 30 minut. Jako první umožňuje využít spolu s GPS i systém GLONASS. GLONASS přibližně o 20% zkrátí čas zaměření navigace a při využití obou systémů GPS i GLONASS může přijímač detekovat až 24 satelitů, čímž se výrazně zpřesňuje poloha zaměření. Podpora bezdrátové technologie ANT+ nabízí pro náročnější uživatele možnost využití fitness funkcí. GPSMAP 64 umožňuje připojení bezdrátového snímače srdečního tepu, cyklistického snímače kadence šlapání a otáček kola (přístroj zaznamenává kadenci šlapání), případně bezdrátový přenos informací mezi dvěma kompatibilními GPS přijímači přímo v terénu. Mezi doplňkovými funkcemi GPSMAP 64 najdete například stopky, kalkulačku, informace o fázi a východech Slunce a Měsíce, budík, kalendář nebo výpčet plochy pozemku.

Garmin GPSMAP 64 také nabízí široké možnosti práce s trasou (plánování a zobrazování v počítači). Přístroj je napájen dvěma tužkovými bateriemi (AA) s výdrží až 30 hodin provozu a je možné používat jakékoliv typy tužkových baterií (dobíjecí i nedobíjecí).

Bezdrátová konektivita ANT+ : Pomocí této technologie je možné k navigaci připojit snímač tepu, snímač kadence šlapání, externí teplotní čidlo, vysílač CHIRP (využití pro geocaching) a také kameru Garmin VIRB (z navigace je možné ovládat základní funkce) Bluetooth Smart : Ve spojení s Vaším mobilním telefonem je navigace schopna upozornit na příchozí hovory, sms, emaily a různá hlášení jednotlivých aplikací. Bluetooth dále využijete pro připojení mobilního telefonu s aplikací Garmin Mobile Basecamp. Aplikace Vám umožní zálohovat oblíbené položky z paměti přístroje na server Garminu, upravovat zaznamenané body a trasy a stahovat tzv. "Dobrodružství"

Turistické mapy Topo Czech PRO V ceně přístroje je obsažena podrobná turistická navigační mapa Topo Czech PRO, která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty v měřítku 1:10 000. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy. Mapa Topo Czech PRO umožňuje v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích/ulicích/turistických trasách a cyklotrasách ČR.

Podpora pro Geocaching Geocaching je celosvětová hra, která pomocí hledání ukrytých pokladů nabízí řadu tipů, kam můžete vyrazit ve volném čase. Stránky hry jsou k dispozici na internetové adrese www.geocaching.com, kde se můžete podívat na umístění pokladů nad světovou mapou. Garmin podporuje paperless Geocaching, skrýše této hry je možné stáhnout ze serveru Geocaching.com pomocí datového kabelu přímo do paměti GPS navigace. Navigace je schopna pojmout až 2 000 000 keší (GGZ formát), včetně informací o jejich lokalitě, terénu, radami, popisy.

Automatický přepočet trasy: Ano
Barometrický výškoměr: Ano
Basemapa: Ano
Baterie - typ: 2 x AA
Baterie - výdrž: do 16 hod.
Bezdrátové propojení mezi přístroji: Ano
Bezdrátové připojení ANT+: Ano
Další mapy v dodávce: TOPO Czech PRO
Digitální fotoaparát: Ne
Displej - rozlišení, ŠxV: 160 x 240 pix.
Displej - typ: 65K barevný TFT
Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.: 3.6 x 5.5 cm
Dotykový displej: Ne
Elektromagnetický kompas: Ano
Fotonavigace: Ano
Garmin Connect™ (kompatibilita): Ano
Hmotnost: 166 g
Kompatibilita s kamerami VIRB®: Ano
Lov/ryby kalendář: Ano
Mapy předinsalované: Ne
Možnost dohrání map: Ano
Možnost přidat body zájmu: Ano
Nastavení výpočtu trasy: Ano
NMEA kompatibilita: Ano
PC propojení: USB / NMEA 0183
Plave na hladině: Ne
Podpora pro Geocaching: Ano
Práce s rastrovou mapou: Ano
Profily aktivit: Ano
Prohlížeč obrázků: Ano
Rozměry zařízení, ŠxVxH: 6.1 x 16 x 3.6 cm
Skialpinismus: Ano
Slot na paměťovou kartu: microSD
Slunce/Měsíc info: Ano
Tabulky příliv/odliv: Ano
Track log - Záznam trasy: 10.000 bodů/200 tras
Trasy (Naplánované): 200
Turistika: Ano
Vestavěná paměť: Ano
Voděodolnost: Ano
Výpočet plochy: Ano
Vysokohorská turistika - horolezec: Ano
Využitelná vnitřní paměť: 5 GB
Waypointy/oblíbené/pozice: 5000

Obsah balení:
• navigační přístroj GPSMAP 64
• datová karta s mapou TOPO Czech PRO (registrační kód mapy)
• datový kabel USB
• karabina-clip
• návod k použití


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k GPSMAP 64s PRO - TOPO Czech
Diskuze k produktu: gpsmap-64s-pro-topo-czech není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.