vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Gril Tristar RA-2993

Kalkulačka splátek CETELEM
3442 Kč s DPH

2845 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: Tristar
Váha: 7,5
Gril Tristar RA-2993
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nerezové provedení, vhodné pro 10 osob, plochá deska, grilovací deska, odnímatelné desky, nepřilnavý povrch, vestavěný termostat, integrovaný systém odkapávání tuku, rozšířitelná odkapávací miska, 10 špejlí, válečky na 10 hot dogů/párků. Příkon: 1600 Watt. Povrch na pečení: 42*25. Průměr povrchu na pečení: 48cm. Protiskluzové provedení, 2 oddělitelné zásobníky. Přepínač on/off se světelnou indikací, prostor pro navynutí kabelu - délka kabelu: 1, 8 m, integrované rukojeti, žáruodolné provedení


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Gril Tristar RA-2993
Diskuze k produktu: gril-tristar-ra2993 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.