vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Guild Wars 2 Gem Card

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
726 Kč s DPH

600 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 5060094443683
Výrobce: COMGAD
Záruka: 24 měsíců
Guild Wars 2 Gem Card
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Přestože hra Guild Wars 2 zůstává věrná modelu bez poplatků, který byl u prvního dílu tak oblíbený, mnoho hráčů si rádo svůj zážitek ze hry upraví, či ještě vylepší. A právě ti mohou přímo ve hře vyhledat obchodníky z Black Lion Trading Company, kteří mají v nabídce různé doplňkové bonusy, kostýmy, pety, klíče k zamčeným truhlám a další služby vázané k účtu. To vše si hráči mohou koupit za modré drahokamy (gems).

Drahokamy se dají koupit několika různými způsoby. Buď si je můžete koupit prostřednictvím platební karty za reálné peníze přímo ve hře u obchodníků Black Lion, nebo je můžete vyměnit za zlaťáky - kurz drahokamů k zlatu je pohyblivý a odvíjí se od současné ceny v herní ekonomice. Další možností je koupit si tuto krabičku s kódem, po jehož zadání u obchodníků Black Lion (volba Redeem Code) získáte 2000 drahokamů.

Za drahokamy si můžete ve hře pořídit zboží v těchto kategoriích:

Style (Styl) - exkluzivní vzhled zbrojí, různé typy oblečení

Consumable (Použitelné předměty) - předměty k jednorázovému použití - např. klíč k truhlám Black Lion, barviva, kameny upravující vzhled předmětů

Services (Služby) - služby pro použití ve hře, jež umožňují např. okamžitý přístup k bance, prodejcům a obchodníkům Black Lion, nářadí pro opravu zbrojí a nástrojům pro vyjmutí vylepšení z předmětů

Boosts (Bonusy) - časově omezené vylepšení postav (na zvýšení získávaní zkušeností ze zabitých nepřátel, více zkušeností z výroby, větší šanci najít magické předměty)

Minis (Minipeti) - sada zvířátek (petů), která vás budou doprovázet na cestách po Tyrii

Upgrades (Vylepšení účtu) - rozšíření volných pozic pro další postavy, batohy atp.

Promotions (Akce) - různé dočasné slevové a sezónní akce

Obchod Black Lion Trading Company bude pravidelně aktualizován o nové předměty.

A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na možnost směnit drahokamy za zlaťáky, za které si pak lze nakupovat desetitisíce předmětů umístěných na aukci ve hře.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Guild Wars 2 Gem Card
Diskuze k produktu: guild-wars-2-gem-card není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.