vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Trust GXT 166 MMO laserová herní myš

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1595 Kč s DPH

1318 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 19816
Výrobce: TRUST
Záruka: 2 měsíců
Trust GXT 166 MMO laserová herní myš
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Herní myš Trust GXT 166 MMO Trust GXT 166 MMO je špičková herní myš; nabízí bleskové reakční časy, mimořádnou přesnost, pohodlí a snadné přizpůsobení vlastnímu stylu. Tato myš je určená zejména pro hry MMO a nabízí celkem 18 programovatelných tlačítek. Hry MMO Online hry MMO pro mnoho hráčů: Hry MMO jsou velice populární a vyžadují specifický herní hardware. Ve hrách jako League of Legends, World of Warcraft, The Elder Scrolls Online a Diablo 3 můžete využít velkých počet klávesových zkratek a příkazů. Pokud chcete vyhrát, musíte mít ke všem příkazům snadný přístup. Myš GXT 166 MMO poskytuje přímý přístup k více než 12 programovatelným tlačítkům u vašeho palce, abyste mohli rychle provádět vítězné kombinace. 18 programovatelných tlačítek Vedle 12 programovatelných tlačítek u palce najdete 6 (standardních) tlačítek na snadno dostupných místech. Máte tak velkou výhodu oproti hráčům, kteří pro složité příkazy používají pouze klávesnici. Místo hledání správné klávesové zkratky na klávesnici můžete libovolný příkaz snadno provést myší, na kterou se vůbec nemusíte dívat. Tlačítka u palce na postranním panelu myši jsou umístěna v mírně odlišných úhlech, abyste intuitivně našli správná tlačítka. Provedení Sofistikovaná a dobře navržená myš nabízí ergonomické provedení, praktické umístění tlačítek a gumové strany, které poskytují ideální úchop při hraní. Myš dále disponuje podsvícením LED, které pomocí přiloženého softwaru snadno upravíte na libovolnou barvu. Nylonem opletený kabel dobře klouže po stole a snese intenzivní používání. Laserová přesnost 16400 DPI s nastavitelným rozlišením Mimořádně přesné laserové snímače umožňují používat myš na prakticky libovolném povrchu. Rozlišení můžete v průběhu hraní snadno přepínat tlačítkem DPI mezi pěti různými profily pro jakoukoli herní situaci. Tyto profily si můžete dále upravit přiloženým softwarem. Pokročilý software Kromě myši GXT166 MMO je přibalen také pokročilý software, který umožňuje přizpůsobit herní myš vlastním potřebám. Uložení osobních profilů do interní paměti umožňuje hrát na libovolném počítači s vlastním nastavením, což je ideální pro LAN party. V pokročilém správci maker si navíc můžete naprogramovat posloupnosti klávesových zkratek. Pokud chcete ještě rychlejší odezvu, můžete přetaktovat rychlost portu USB (1000Hz komunikační signál). Na webové stránce Trust najdete další informace o možnostech přizpůsobení. Můžete například přistupovat k soustavně aktualizovaným přizpůsobeným herním profilům s ideální konfigurací tlačítek pro populární hry MMO, jako je League of legends, World of Warcraft a The Elder Scrolls Online. Funkce 18 programovatelných tlačítek Pokročilý software pro programování tlačítek a maker Do vestavěné paměti můžete uložit pět herních profilů Nastavitelná závaží Nastavitelná barva osvětlení LED Nastavitelné DPI až do 16400 Opletený kabel


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Trust GXT 166 MMO laserová herní myš
Diskuze k produktu: gxt-166-mmo-gaming-laser-mouse není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.