vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Hama nabíječka do vozidla s kabelem, Apple Lightning, MFI, 1 A, bílá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
300 Kč s DPH

248 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem, dodání do 3 dnů
Výrobce: Hama
Váha: 0,083
Hama nabíječka do vozidla s kabelem, Apple Lightning, MFI...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
- pro nabíjení/napájení zařízení s Lightning konektorem přes zásuvku cigaretového zapalovače v automobilu
- délka kabelu: 100 cm
- vstup: 12-24 V / 0,65 A
- výstup: 5 V / 1 A
- barva: bílá
- balení: krabička

Informace pro uživatele:
iPhone, iPod jsou obchodní značky společnosti Apple Inc. registrované v USA a jiných zemích. Lightning je obchodní značka společnosti Apple Inc

Označení Made for iPod, Made for iPhone znamená, že elektronické příslušenství bylo speciálně vyvinuto pro připojení k Apple iPhone, iPod a bylo certifikováno výrobcem, aby splňovalo Apple standardy. Společnost Apple není zodpovědná za fungování tohoto zařízení, ani za to, že splňuje bezpečnostní a regulační standardy. Berte na vědomí, že používání tohoto příslušenství s iPod, iPhone může ovlivnit bezdrátový výkon.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Hama nabíječka do vozidla s kabelem, Apple Lightning, MFI, 1 A, bílá
Diskuze k produktu: hama-easy-nabijecka-do-vozidla-pro-apple-iphone-ipod-s-lightning-konektorem není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.