vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HANDYLEX 2 Ruština Plus

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
672 Kč s DPH

555 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Lingea
Záruka: 24 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
HandyLex 2 Ruština plus

Zcela nový ruský slovník pro kapesní přístroje vybavené operačním systémem Windows Mobile 5 a 6 (Classic a Professional). Hlavní předností slovníku jsou mimo jiné přízvuky vyznačené nejen v heslových slovech, ale i v příkladech a slovních spojeních. Velká pozornost byla věnována výběr slovní zásoby – uživatel zde najde všechna slova, se kterými se může při běžné komunikaci setkat. Určitě oceníte vylepšené vyhledávání, automatické rozpoznání jazyka, našeptávátko nebo možnosti učení a zkoušení slovíček. Slovník se velice snadno a intuitivně ovládá.

HandyLex 2 je nepostradatelný jazykový pomocník pro všechny uživatele kapesních počítačů, kteří potřebují mít stále po ruce kvalitní, aktuální a praktický elektronický slovník.

Slovník HandyLex 2 je k dispozici pouze jako placený download (bez CD). Z našeho centra si stáhněte a nainstalujte požadovaný slovník. Jedná se o 30-denní plně funkční verzi produktu. Na základě Vaší objednávky zašleme produktový klíč, pomocí kterého slovník aktivujete.
Centrum stahování produktů a aktivací - http://www.lingea.eu/act/Obsah

hesel - 34 000
významů - 39 000
vazeb, příkladů a frází - 4 000
překladů - 67 000


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HANDYLEX 2 Ruština Plus
Diskuze k produktu: handylex-2-rustina-plus není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.