vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HANDYLEX 2 ŠPANĚLŠTINA PLUS (jen licenční číslo)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
655 Kč s DPH

541 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Multimédia a výuka jazyků, překladače
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Lingea
Záruka: 24 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
HandyLex 2 Španělština plus

Zcela nová verze programu pro kapesní přístroje vybavené operačním systémem Windows Mobile 5 a 6 (Classic a Professional). nabízí značně přepracovaná a rozšířená data. Slovník byl zpracován na základě nového německého pravopisu, obsahuje ověřenou slovní zásobu posledních desetiletí, a to ve více než 115 000 heslech. Hesla jsou doplněna množstvím praktických příkladů a typických slovních spojení. Aplikace nabízí řadu nových funkcí: vylepšené vyhledávání, automatické rozpoznání jazyka, našeptávátko, přehrávání vzorové výslovnosti nebo možnosti učení a zkoušení slovíček. Slovník se velice snadno a intuitivně ovládá.

HandyLex 2 Plus je určen především pro náročné uživatele, kteří potřebují mít stále po ruce kvalitní, aktuální a praktický elektronický slovník, od studentů přes učitele až po překladatele.

Slovník HandyLex 2 je k dispozici pouze jako placený download (bez CD). Z našeho centra si stáhněte a nainstalujte požadovaný slovník. Jedná se o 30-denní plně funkční verzi produktu. Na základě Vaší objednávky zašleme produktový klíč, pomocí kterého slovník aktivujete.
Centrum stahování produktů a aktivací - http://www.lingea.eu/act/Obsah

hesel - 100 000
významů - 158 000
vazeb, příkladů a frází - 3 000
překladů - 255 000


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HANDYLEX 2 ŠPANĚLŠTINA PLUS (jen licenční číslo)
Diskuze k produktu: handylex-2-spanelstina-plus-jen-licencni-cislo není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.