vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Hannspree PRIME SmartWatch (OLED, SIM, USB, microSD, krokoměr, spánek, voděodolný, iOS 6+, Android 4.3+)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1789 Kč s DPH

1479 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: SW1BSC1B2A
Výrobce: HANNSPREE
Záruka: 24 měsíců
Hannspree PRIME SmartWatch (OLED, SIM, USB, microSD,  kro...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Hannspree PRIME SmartWatch Chytré hodinky zahrnující i většinu funkcí mobilního telefonu. Buďte neustále ve spojení a využívejte pokročilé multifunkční vlastnosti tohoto kompaktního zařízení. S hodinkami budete schopni vyřizovat díky zabudovanému slotu pro microSIM kartu telefonovat, sledovat nepřijaté hovory nebo listovat ve vašich telefonních kontaktech. Horní strana je vybavena přehledným dotykovým displejem, který se postará o zobrazení velkého množství informací. Displej je navíc IPS formátu a díky tomu nabídne velmi vysoké pozorovací úhly společně s vysokým rozlišením 240 x 240 pixel, aby texty i grafika byly co nejvíce detailní. Co ještě kromě hovorů dokáže Výrobek je vybaven fotoaparátem s rozlišením 0.3MP, který se stará o pořizování fotografií a také hudebním přehrávačem pro ukrácení dlouhého času. Díky integrovanému mikrofonu lze pořizovat audio nahrávky a zájemci jistě ocení i přítomnost vibračního vyzvánění, které vás rychle upozorní na příchozí hovor. Zahnut je i oblíbený krokoměr nebo monitor spánkové aktivity. Technická specifikace Displej: OLED 1,54" OGS dotykový displej Rozlišení: 240x240 pix. IPS obrazovka Fotoaparát: 0,3 Mpixel Baterie: Li-ion 380 mAh Pohotovostn doba: 90 až 120 hod. Doba hovoru: 3 až 4 hod. Rozměry: 55,63 mm x 38,4 mm x 11,8 mm Váha: 52 gramů


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Hannspree PRIME SmartWatch (OLED, SIM, USB, microSD, krokoměr, spánek, voděodolný, iOS 6+, Android 4.3+)
Diskuze k produktu: hannspree-prime-smartwatch-oled-sim-usb-bluetooth-microsd-krokomer-spanek-vodeodolny-ios-6-android-43 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.