vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HDD 2.5" MAC 500GB USB 3.0 černý, Green Button, externí harddisk Store 'n' Go Verbatim

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2894 Kč s DPH

2392 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Pevné disky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 53040
Výrobce: VERBATIM
Záruka: 24 měsíců
HDD 2.5" MAC 500GB USB 3.0 černý, Green Button, externí h...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis:
Pevný disk Verbatim Store ‘n’ Go pro počítače Mac je přenosný pevný disk vytvořený speciálně pro uživatele počítačů Mac. Elegantní, minimalistický design s lesklou černou nebo bílou povrchovou úpravou pro každý MacBook.

K dostání jsou dva modely; kombinace FW800 / USB 3.0 formátovaná pro HFS+pro okamžité použití s operačním systémem Mac, a model USB 3.0 model formátovaný systémem FAT32 k použití pro Mac i PC. Disk Store ‘n’ Go USB 3.0 se dodává s rozhraním Super Speed a je ve formátu FAT 32.

Přenosný pevný disk Verbatim Store ‘n’ Go pro počítače Mac nabízí velkokapacitní úložiště s rozhraním USB 3.0 Super Speed. Rozhraní USB 3.0 nabízí až desetkrát rychlejší přenos dat než USB 2.0 (podle teoretické rychlosti sběrnice USB), takže umožňuje extrémně rychlý přenos dat na cestách.

Přenosné pevné disky Verbatim Store 'n' Go jsou vybaveny softwarem pro úsporu energie Green Button. Software Green Button zastaví otáčení pevného disku, pokud není používán, čímž zvyšuje efektivitu a šetří energii.

Dostupné jsou 3 možnosti úsporného režimu. Přechod do úsporného režimu po 10 minutách nebo v krocích po 10 minutách až do 120 minut. Do úsporného režimu je rovněž možno přejít poklepáním na ikonu Green Button na ploše nebo je možno přechod do úsporného režimu zakázat.

Specifikace:
Napájení: napájení kabelem USB.
Rozhraní: port USB 3.0, nebo USB 2.0
Přenosová rychlost: až 4800 Mb/s (rychlost sběrnice USB 3.0)
Vyrovnávací paměť 8MB nebo více
Rychlost otáčení:: 5 400 ot./min
Rozměry produktu: 131 x 80 x 20mm (D x Š x V).
Hmotnost produktu: 210 gramů.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HDD 2.5" MAC 500GB USB 3.0 černý, Green Button, externí harddisk Store 'n' Go Verbatim
Diskuze k produktu: hdd-25-mac-500gb-usb-30-cerny-green-button-externi-harddisk není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.