vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

WD PURPLE NV (DVR) WD4NPURX - 3,5" / 4TB /5400rpm / SATA-III / 64MB cache / IntelliPower

Kalkulačka splátek CETELEM
4229 Kč s DPH

3495 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: WD4NPURX
Výrobce: WESTERN DIGITAL
Váha: 0,68
Záruka: 36 měsíců
WD PURPLE NV (DVR) WD4NPURX - 3,5" / 4TB /5400rpm / SATA-...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
WD Purple™ NV
Úložiště pro sledovací systémy

S novým pevným diskem WD Purple™ NV nabízí společnost WD možnost volby při vybavování sledovacího systému pro domácnost nebo firmu.

Pevný disk WD Purple NV určený speciálně pro sledovací systémy NVR nabízí přidanou podporu pro systémy s konfiguracemi s vyšším počtem diskových pozic a až 64 HD kamer.
Vyšší počet streamovaných videí a širší možnosti pracovního zatížení, které disky WD Purple NV nabízejí, umožňují rozšíření nad rámec omezení systémů DVR, u kterých lze použít pouze disk WD Purple.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k WD PURPLE NV (DVR) WD4NPURX - 3,5" / 4TB /5400rpm / SATA-III / 64MB cache / IntelliPower
Diskuze k produktu: hdd-4tb-wd4npurx-purple-nv-64mb-sataiii-intellip není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.