vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

WD GOLD RAID 3,5" - 8TB/7200rpm/SATA-III/128MB cache / WD8002FRYZ

Kalkulačka splátek CETELEM
9743 Kč s DPH

8052 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Pevné disky 3,5" SATA
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: WD8002FRYZ
Výrobce: WESTERN DIGITAL
Váha: 0,7
Záruka: 60 měsíců
WD GOLD RAID 3,5" -  8TB/7200rpm/SATA-III/128MB cache / W...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Pevné disky WD Gold™ mají až desetkrát vyšší kapacitu zatížení než disky pro stolní počítače a využívají pokročilou technologii, která poskytuje v odvětví jedinečnou spolehlivost, kapacitu, spotřebu energie a výkon. Pevné disky WD Gold™ jsou navržené pro spousty aplikací pro datová centra a jsou perfektní pro servery s vysokou dostupností a pole úložišť vyžadující nejrobustnější úložná zařízení s nepřetržitou prémiovou zákaznickou podporou.

Kompletní řada kapacit Nearline – pevné disky WD Gold™ nabízí kapacity vyžadované v těch nejnáročnějších prostředích datových center – od serverů základní úrovně po špičkové podnikové systémy úložišť.

Možnost vysokého zatížení – pevné disky WD Gold™ jsou navrženy tak, aby dokázaly zpracovat až 550 TB za rok – což patří mezi nejvyšší možnosti zátěže ze všech 3,5palcových pevných disků – poskytují výkon i spolehlivost každému prostředí datového centra.

Vysoká úroveň spolehlivosti – s až 2,5 milionu hodin MTBF poskytují pevné disky WD Gold™ jednu z nejvyšších úrovní spolehlivosti a odolnosti pro roční provoz (24 x 7 x 365) v nejnáročnějších prostředích úložišť.

Ochrana proti vibracím – zdokonalená technologie RAFF™ obsahuje sofistikovanou elektroniku, která monitoruje disk a odstraňuje lineární i rotační vibrace v reálném čase. Výsledkem je významné zlepšení výkonu v prostředích s vysokými vibracemi v porovnání s našimi pevnými disky pro stolní počítače.

Časově omezené obnovování chyb specifické pro disková pole RAID (TLER) – omezuje výpadky disku způsobené rozšířenými procesy obnovování chyb pevných disků, které jsou běžné u disků stolních počítačů.

Technologie dynamické výšky letu – výška letu každé čtecí a zapisovací hlavy je upravována v reálném čase tak, aby se dosáhlo optimální spolehlivosti.

Technologie duální vystavovací mechaniky – systém pro nastavení hlavy se dvěma vystavovacími mechanikami, který vylepšuje poziční přesnost záznamové stopy dat / záznamových stop dat. Primární vystavovací mechanika poskytuje přibližné přemístění za použití běžných elektromagnetických principů vystavovací mechaniky. Sekundární vystavovací mechanika využívá piezoelektrický pohyb k doladění nastavení hlavy na vyšší stupeň přesnosti.

Testování kompatibility - všechny pevné disky WD Gold™ jsou podrobeny rozsáhlému testování na různých oblíbených systémech úložišť OEM, SATA řadičích a hostitelských adaptérech, aby se zajistila jednoduchá integrace řešení plug and play.

Nadstandardní podpora - součástí každého pevného disku WD Gold™ je vyhrazená nepřetržitá telefonická podpora.


• Speciálně určeno pro použití v podnikových serverech, serverech datových center a systémech úložišť

• Nepřetržitá (24 x 7 x 365) spolehlivost při zatíženích až 550 TB za rok

• Vysoká úroveň spolehlivosti až 2,5 milionu hodin MTBF

• Výkon optimalizovaný pro velké zatížení při používání

• Pětiletá omezená zárukaPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k WD GOLD RAID 3,5" - 8TB/7200rpm/SATA-III/128MB cache / WD8002FRYZ
Diskuze k produktu: hdd-8tb-wd8002fryz-gold-128mb-sataiii-7200rpm-5rz není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.