vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Plantronics Voyager Legend Bluetooth sluchátko handsfree + nabíjecí pouzdro

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2774 Kč s DPH

2293 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 89880-05
Výrobce: PLANTRONICS
Záruka: 24 měsíců
Plantronics Voyager Legend Bluetooth sluchátko handsfree ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Představujeme Plantronics Voyager Legend ™, nejnovější sluchátka v rodině Voyager dodávají nepřekonatelnou zvukovou čistotu a celodenní komfort pro nejdelší hovory. Kombinace tří mikrofonů, které eliminují hluk a vítr, a inteligentní technologie senzor ™. Voyager Legend chápe, jak a kdy budete chtít mluvit. Senzory reagují, když připojíte headset, takže můžete rychle přijmout hovor bez kliknutí. Pokud jste již na připojeni, Voyager Legend oznamuje, kdo volá a čeká, až řeknete "Odpovědět" nebo "Ignorovat". Stačí zkontrolovat na obrazovce stav baterie na vašem iPhone nebo Android ™ smartphone. Díky technologii tento pokročilý Voyager Legend je první skutečně inteligentní Bluetooth headset.
Dobíjecí kapesní pouzdro poskytuje dvě plné nabití, takže můžete dobíjet baterii na cestách..
Vlastnosti výrobku: Senzory přenosu a automatická odpověď na volání Více mikrofonů eliminuje vítr a hluk pozadí Vyslovte příkaz "Přijmout" přijmout hovor Oznamuje jméno volajícího (PBAP) Pohodlné, vyhrazené ovládací prvky Magnetický, snap-fit umožňuje rychlé a snadné nabíjení. Zkontrolujte stav baterie z vašeho iPhonu nebo použijte naše aplikace pro zobrazení na Android ™. Vyvážená, lehká, pohodlná konstrukce Aktualizujte svůj jazyk pro hlasové ovládání a další Diskrétní nabíječka do auta
Technická data: Doba hovoru: až 7hodin Pohotovostní doba: až 11 dní Hmotnost: 18 g Rozhraní: Bluetooth 2.1 + EDR eSCO Doba nabíjení: 90minut do plného nabítí


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Plantronics Voyager Legend Bluetooth sluchátko handsfree + nabíjecí pouzdro
Diskuze k produktu: headset-voyager-legend-bluetooth-v30-s-nabijecim-pouzdrem-cerny-plantronics není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.