vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Hercules ePlug 200 mini Duo V2 - síťová karta, LAN přes el. zásuvku 230V,200Mbps, 1xLAN, 2 ks

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
885 Kč s DPH

731 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Hercules
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 4790207
Výrobce: Hercules
Záruka: 24 měsíců
Hercules ePlug 200 mini Duo V2 - síťová karta, LAN přes e...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis:
Sada dvou zařízení pro vytvoření počítačové sítě pomocí běžných elektrických rozvodů (zásuvek). Všechny zásuvky promění v body síťového připojení pro počítač, herní konzole a další síťová zařízení. Jednoduchý a uživatelsky příjemný "Setup Wizard" umožňuje snadno přidávat další adaptéry. ePlug mini patří mezí nejmenší adaptéry na trhu a nebude blokovat sousední zásuvky
Výhodou je nezávislost na operačním systému a jednoduché zprovoznění. Navíc ušetří mnoho kabeláže oproti standardním rozvodům internetu či počítačové sítě.

Umožňuje využítí rozvodů 230V elektrické sítě místo počítačových síťových kabelů. Instalace funguje na systému Plug Play. Stačí jen připojit a síť je hned funkční bez nutností konfigurace. Síť je již nakonfigurována pro maximální bezpečnost. Základní signalizaci stavu poskytuje trojice světelných diod, které informují o připojeném síťovém kabelu, vytvoření funkční sítě a probíhající komunikaci. V případě potřeby lze přidávat další adaptéry. Zařízení jsou však citlivá na kvalitu provedení elektrického vedení.

Hlavní výhody:
JEDNODUCHOST: Plug Play instalace
INTERNET všude: snadný rozvod internetu po celém domě
BEZPEČNOST: Udržujte vaše data v bezpečí doma - předem nakonfigurováno pro maximální bezpečnost. Vaše date neopustí váš domov
VYSOKÁ RYCHLOST: I přes malou¨velikost poskytuje adaptér velmi vysokou úroveň výkonu, s přenosovou rychlostí až 200 Mbit / s.
ÚSPORA ENERGIE: když není používán, automaticky přejde do pohotovostního režimu - až 50% úspora energie.

Specifikace:
Přenosová rychlost Až 200 Mbit/s
Rozhraní: 1x RJ-45 LAN (10/100 Mbit/s)
Zabezpečení: 128bitové AES šifrování
Napájení: 100 ~ 240 V AC, 50 ~ 60 Hz
Certifikace: CE
Instalace Plug Play
Certifikováno od Aliance HomePlug Powerline

Obsah balení:
2 ks ePlug adaptérů
2 síťové kabely
Instalační CD-ROM s průvodcem nastavení


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Hercules ePlug 200 mini Duo V2 - síťová karta, LAN přes el. zásuvku 230V,200Mbps, 1xLAN, 2 ks
Diskuze k produktu: hercules-eplug-200-mini-duo-v2-sitova-karta-lan-pres-el-zasu není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.