vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Hercules ePlug HD 200 Duo - síťová karta, LAN přes el. zásuvku 230V,200Mbps, 3xLAN, 2 ks

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1281 Kč s DPH

1059 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 4790199
Výrobce: Hercules
Záruka: 24 měsíců
Hercules ePlug HD 200 Duo - síťová karta, LAN přes el. zá...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis:
Sada dvou zařízení s vestavěnou zásuvkou pro vytvoření počítačové sítě pomocí běžných elektrických rozvodů (zásuvek). Díky vestavěné zásuvce neblokuje vaši klasickou zásuvku a můžete tak přímo do adaptéru zapojit jakékoliv zařízení.
Výhodou je nezávislost na operačním systému a jednoduché zprovoznění. Navíc ušetří mnoho kabeláže oproti standardním rozvodům internetu či počítačové sítě.

Umožňuje využítí rozvodů 230V elektrické sítě místo počítačových síťových kabelů. Instalace funguje na systému Plug & Play. Stačí jen připojit a síť je hned funkční bez nutností konfigurace. Síť je již nakonfigurována pro maximální bezpečnost. Základní signalizaci stavu poskytuje trojice světelných diod, které informují o připojeném síťovém kabelu, vytvoření funkční sítě a probíhající komunikaci. V případě potřeby lze přidávat další adaptéry. Zařízení jsou však citlivá na kvalitu provedení elektrického vedení.

Hlavní výhody:
JEDNODUCHOST: Plug & Play instalace
INTERNET všude: snadný rozvod internetu po celém domě
BEZPEČNOST: Udržujte vaše data v bezpečí doma - předem nakonfigurováno pro maximální bezpečnost. Vaše date neopustí váš domov
VYSOKÁ RYCHLOST: I přes malou¨velikost poskytuje adaptér velmi vysokou úroveň výkonu, s přenosovou rychlostí až 200 Mbit / s.
ÚSPORA ENERGIE: když není používán, automaticky přejde do pohotovostního režimu - až 50% úspora energie.

Specifikace:
Přenosová rychlost Až 200 Mbit/s
Rozhraní: 3 x RJ-45 LAN + 1 x RJ-45 LAN (10/100 Mbit/s)
Zabezpečení: 128bitové AES šifrování
Napájení: 100 ~ 240 V AC, 50 ~ 60 Hz
Certifikace: CE
Instalace Plug & Play
Certifikováno od Aliance HomePlug Powerline

Obsah balení:
2 ks ePlug adaptérů
2 síťové kabely
Instalační CD-ROM s průvodcem nastavení


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Hercules ePlug HD 200 Duo - síťová karta, LAN přes el. zásuvku 230V,200Mbps, 3xLAN, 2 ks
Diskuze k produktu: hercules-eplug-hd-200-duo-sitova-karta-lan-pres-el-zasuvku-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.