vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Herní set klávesnice a myši Genesis CX33

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
669 Kč s DPH

553 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: NCG-0701
Výrobce: Natec
Záruka: 24 měsíců
Herní set klávesnice a myši Genesis CX33
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
SET KLÁVESNICE A MYŠI URČEN PRO HRÁČE
Set Genesis CX33 je určen pro hráče, kteří ocení funkcionalitu v kombinaci s ergonomickým tvarem a herním designem. Tento set vám díky svým vlastnostem umožní vychutnat si plný požitek ze hry.

MYŠ
PRECIZNÍ SENSOR
Srdcem myši setu NATEC Genesis CX33 je optický senzor Avago 5050 s maximálním rozlišením až 3500 DPI a funkci "On-the-fly", která umožňuje dynamickou změnu rozlišení DPI ve čtyřech úrovních. Díky této vlastnosti, myš je extrémně přesná co z ní dělá cennou zbraň v rukou hráče.

POKROČILÝ SOFTWARE
Součástí myši je pokročilý herní software, který umožňuje přiřadit mnoho funkcí ke každému ze 6 tlačítek. Díky softwaru můžete nastavit DPI od 250 do 3500, uložit makra a profily, nastavit rychlost snímkování, nebo nastavit čas odezvy při dvojitým kliknutí. Tento software umožnuje přizpůsobit nastavení myši podle vlastních požadavek, co zajišťuje, že hráč má plnou kontrolu nad spouští.

ERGONOMICKÝ DESIGN
Jak se hodí na herní zařízení, myš má typický ergonomický design, díky čemu používání je velmi příjemné. Moderní design myši doplňuje podsvícení na obou stranách, které informuje uživatele o aktuálním DPI.

KLÁVESNICE
NAVRŽENA PRO HRÁČE
Tato klávesnice obsahuje vše, co skutečný hráč potřebuje - funkce anti-ghosting pro většinu kláves používaných v hrách, funkce blokování klávesu Windows a multimediální tlačítka. Všechny tyto vlastnosti zvyšují pohodlí a efektivitu během hraní, takže její používání bude velkou zábavou.

ODOLNOST
Písmena na klávesách jsou pokryty vrstvou UV, která zabraňuje jejich stírání. To zaručí, že klávesnice déle udrží svůj vzhled. Klávesnice je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů s cílem zajistit trvanlivost a odolnost vůči lehčím poškozením.

KOMFORT
Klávesnice má speciálně profilovanou podpěrku pod zápěstí, která je navržena tak, aby zajistila pohodlí během dlouho hodinových bitev. Navíc gumové nožky v spodní částí klávesnice zabraňuji její přesouvání, co zaručuje plnou kontrolu i v nejvíce vzrušující okamžicích.

SPECIFIKACE
Počet kláves 114
Počet multimediálních kláves 10
Mechanizmus kláves Membrána
Délka kabelu klávesnice 1,5m
Rozměr klávesnice 485x212x25mm
Typ senzoru Optický (Avago 5050)
Maximální rozlišení 3500 DPI
Snímkování 1000 Hz
Maximální zrychlení 8G
Rychlost sledování pohybů myši 30 ips
Počet programovatelných tlačítek 6
Délka kabelu myši 1,8m
Rozměry 109x75x38mm
Systémové požadavky Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Herní set klávesnice a myši Genesis CX33
Diskuze k produktu: herni-set-klavesnice-a-mysi-genesis-cx33 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.