vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HomePort, námořní plánovací software

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
906 Kč s DPH

749 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
GPS mapy a příslušenství
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 010-11423-00
Výrobce: Garmin
Záruka: 24 měsíců
HomePort, námořní plánovací software
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
HomePort je program pro PC, který umožňuje zobrazit námořní mapy BlueChart G2 Vision na PC. Mapy BlueChart G2 Vision jsou dodávány na datových kartách a bez programu HomePort je možné s mapou z karty pracovat jen na displeji kompatibilních námořních GPS plotterů.

Program HomePort je dodáván na SD datové kartě, ze které se program instaluje do PC. Instalace programu do PC je velice jednoduchá a vyžaduje minimální znalosti práce s PC. Nainstalovaný program HomePort je schopen po připojení standardní čtečky SD karet a vložení datové karty s mapou BlueChart G2 Vision do čtečky zobrazit námořní mapu z karty v programu. Na monitoru počítače tak můžete podrobnou mapu nejen prohlížet, ale i nad mapou plánovat trasy, zobrazit a zálohovat projeté trasy, prohlížet profil dna pod naplánovanou nebo projetou trasou, případně zobrazit letecké snímky, polohy nebeských těles nebo informace o přístavech a použitých námořních mapách, které jsou součástí podrobných námořních map BlueChart G2 Vision.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HomePort, námořní plánovací software
Diskuze k produktu: homeport-namorni-planovaci-software není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.