vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Honeywell 4850DR skener dokumentů, USB, černý

Kalkulačka splátek CETELEM
17352 Kč s DPH

14341 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 4850DR153C-0F00E
Výrobce: HONEYWELL
Záruka: 36 měsíců
Honeywell 4850DR skener dokumentů, USB, černý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Jedná se o statický snímač, a zobrazuje dokument, který je uložen do zásobníku na zachycení obrazu. Snímač si sám zaostřuje text a upravuje kontrast. Podle nastavení také upravuje kvalitu a velikost souboru Proces snímání zajišťuje technologie AIT, pomocí které můžete snímat dokumenty o velikosti až 8,5“ x 11“ resp. formát A4

Snímač používá dvě rozhraní, TWAIN pro Windows a SANE pro LINUX.Připojení k počítači je přes USB 2.0, kabel může mít až 6,6 metru. Stupeň ochrany proti vniknutí prachu a částic je IP 40.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Honeywell 4850DR skener dokumentů, USB, černý
Diskuze k produktu: honeywell-4850dr-skener-dokumentu-usb-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.