vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Honeywell Xenon 1900g HD, černý (jen scanner)

Kalkulačka splátek CETELEM
5922 Kč s DPH

4894 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 1900gHD-2
Výrobce: HONEYWELL
Záruka: 60 měsíců
Honeywell Xenon 1900g HD, černý (jen scanner)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Honeywell Xenon 1900g - holá čtečka bez kabeláže.

Nutno dokoupit USB kabel: CBL-500-300-S00

Prostorový snímač Honeywell Xenon 1900 definuje nové standardy pro ruční snímače čárového kódu.

Díky volitelnému senzoru optimalizovanému pro snímání čárových kódů je Xenon 1900 využitelný v široké škále aplikací, které vyžadují univerzálnost prostorového snímání. Snímač obsahuje revoluční architekturu, která kombinuje snímací technologii Adaptus a dekódovací software Omniplanar SwiftDecoder. Tato kombinace spolu se speciálně navrženým senzorem dovolí rozšířit hloubku snímaného pole, rychlejší čtení a zlepšení výkonu při snímání nekvalitních čárových kódů.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Honeywell Xenon 1900g HD, černý (jen scanner)
Diskuze k produktu: honeywell-xenon-1900g-hd-cerny-jen-scanner není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.