vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP 128GB SATA SED Opal2 SSD Desktop

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2635 Kč s DPH

2178 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: G1K24AA
Váha: 0,55
Záruka: 12 měsíců
HP 128GB SATA SED Opal2 SSD Desktop
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
S diskovou jednotkou SSD HP 128 GB SED Opal 2 získáte rychlé spouštění systému, vyhledávání souborů, spouštění aplikací, méně prodlev a nižší spotřebu energie.1,2
Chraňte svá data pomocí integrovaného hardwarového 256bitového modulu AES, který vyhovuje protokolu Trusted Computing Group Opal a bezproblémově šifruje a dešifruje data bez snížení výkonu. Získejte sofistikovaný výkon a konzistentní rychlost pro náročné aplikace a vysoké pracovní zatížení. Inteligentní design spotřebuje méně energie než standardní paměť DDR2.
Rozměry produktu (š x h x v) 6,985 x 0,68 x 10,02 cm
Hmotnost produktu 55 g
Co je obsaženo v krabici Disková jednotka SSD HP 128 GB SED Opal2 Dokumentace Držák adaptéru na pozici 3,5" disku Šrouby držáku adaptéru na pozici 3,5" disku Kabel SATA


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Související produkty:
Diskuze k HP 128GB SATA SED Opal2 SSD Desktop
Diskuze k produktu: hp-128gb-sata-sed-opal2-ssd není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.