vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP 128GB SATA Solid State Drive Desktop

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2807 Kč s DPH

2320 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: QV063AA
Váha: 0,073
Záruka: 12 měsíců
HP 128GB SATA Solid State Drive Desktop
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zvyšte výkon a spolehlivost vašeho stolního počítače řady HP Business pomocí jednotky HP SSD. Jednotky HP SSD představují snadno vyměnitelnou náhradu 2,5 nebo 3,5" (s držákem) pevného disku u některých stolních počítačů řady HP Compaq Business a poskytují vyšší výkon a odolnost ve srovnání s klasickou technologií pevných disků (HDD).
S pevným diskem bez pohyblivých součástí se již nemusíte obávat o ukládání dat Paměť flash Intel NAND MLC nabízí vyšší přenosové rychlosti a vyšší odolnost buněk. Přináší významné zrychlení spouštění a ukončení systému a načítání aplikací.
Hardwarová kompatibilita Jednotka HP SSD s kapacitou 128 GB je kompatibilní s počítači HP Compaq 6000 Pro v provedení Small Form Factor a Microtower, počítači HP Compaq 6005 Pro v provedení Small Form Factor, Microtower a Ultra-slim, počítači HP Compaq 6200 Pro v provedení Small Form Factor a Microtower, počítači HP Compaq 8000 Elite v provedení Convertible Minitower, Small Form Factor a Ultra-slim, počítači HP Compaq 8000f Elite v provedení Ultra-slim, počítači HP Compaq 8100 Elite v provedení Convertible Minitower a Small Form Factor, počítači HP Compaq 8200 Elite v provedení Convertible Minitower, Microtower, Small Form Factor a Ultra-slim a počítači HP TouchSmart 9300 Elite Business. POZNÁMKA: Některé modely jednotek SSD nejsou k dispozici ve všech oblastech.
Rozměry (Š x H x V) 6,98 x 10,05 x 0,7 cm
Hmotnost 73 g
Co je obsaženo v krabici Jednotka SSD HP 128 GB Dokumentace Držák adaptéru na pozici 3,5" disku Šrouby držáku adaptéru na pozici 3,5" disku Kabel SATA
Záruka Záruka omezená na doplněk je jednoroční (doba platnosti záruky omezené na doplněk HP) záruka výměny částí libovolných doplňků značky HP a Compaq (doplňky HP). Pokud je doplněk HP nainstalován v hardwaru HP, společnost HP může poskytnout záruční službu po dobu platnosti omezené záruky na doplněk HP nebo po zbývající dobu omezené záruky na hardware HP, ve kterém má být doplněk HP nainstalován, a to podle toho, která doba je delší. Tato doba však nesmí být delší než tři (3) roky od data zakoupení doplňku HP.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Související produkty:
Diskuze k HP 128GB SATA Solid State Drive Desktop
Diskuze k produktu: hp-128gb-sata-solid-state-drive-desktop není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.