vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP 1.2TB SAS 10K SFF HDD

Kalkulačka splátek CETELEM
8071 Kč s DPH

6670 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Hewlett Packard
Záruka: 24 měsíců
HP 1.2TB SAS 10K SFF HDD
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Přidejte velkokapacitní a vysoce spolehlivé interní úložné řešení v podobě pevného disku HP 1,2 TB SAS 10 000 ot./min s malým tvarovým faktorem - kompaktní jednotky 2,5" určené k vložení do zásuvky na pevný disk pracovní stanice HP Z.


• Získejte vyšší spolehlivost pevného disku SAS a rychlost 10 000 ot./min pro všechny vaše úložné potřeby. Můžete mít více projektů na místním disku bez nutnosti používat zálohovací zařízení.
• Pokud hrozí selhání pevného disku, obdržíte automaticky generované upozornění. Technologie SMART (Self Monitoring Analysis and Reporting Technology) umožňuje pevnému disku provádět vlastní diagnostiku a upozornit uživatele v situacích, kdy hrozí bezprostřední selhání.
• Jednoduše zasuňte jednotku do volné interní zásuvky na pevný disk 3,5" v pracovní stanici HP Z.

Rozměry produktu (š x h x v)

•6,36 x 1,53 cmCo je obsaženo v krabici

•Pevný disk HP 1,2 TB SAS SFF 10 000 ot./min
Dokumentace


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP 1.2TB SAS 10K SFF HDD
Diskuze k produktu: hp-12tb-sas-10k-sff-hdd-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.