vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP 16GB (1x16GB) DDR4-2400 ECC RAM Z440/640/840

Kalkulačka splátek CETELEM
5477 Kč s DPH

4526 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: T9V40AA
Výrobce: HP
Záruka: 12 měsíců
HP 16GB (1x16GB) DDR4-2400 ECC RAM Z440/640/840
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zlepšete výkon své pracovní stanice HP s registrovanou pamětí DDR4 od společnosti HP. Získejte vysokou spolehlivost a snižte náklady na vysokokapacitní moduly ve srovnání s neregistrovanou pamětí. Nechte nejnovější vícejádrové procesory pracovat na maximální výkon díky rychlé paměti. Zrychlete dobu spouštění, snižte počet prodlev v průběhu běžných operací, spouštějte více programů současně a snadno přepínejte mezi několika otevřenými aplikacemi.Pomozte zamezit chybám způsobujícím poškození datových souborů a vzniku systémových problémů výběrem paměti ECC, která je vybavena technologií opravy a kontroly chyb pro opravy jednobitových paměťových chyb.Provedením upgradu pomocí značkových pamětí HP, které byly na úrovni komponentů testovány na bezproblémový chod s produkty HP, zajistíte shodnou charakteristiku všech použitých pamětí.Chraňte svou investici se zárukou, za kterou stojí oceňovaný servis a podpora HP – tedy stejná záruka, jaká chrání vaši pracovní stanici.1Informace o kompatibilitě naleznete ve specifikacích k produktu
Technické údaje
Co je obsaženo v krabici Paměť; Dokumentace
Záruka Jednoletá omezená záruka nebo zbytek záruky na produkt HP, v němž jsou instalovány. Technická podpora je k dispozici 7 dní v týdnu 24 hodin denně telefonicky a ve fórech podpory online. Záruka podléhá určitým omezením a výjimkám. 1 Záruka omezená na doplněk je omezená jednoroční (1) záruka výměny částí libovolných doplňků značky HP nebo Compaq (doplňky HP). Pokud je doplněk HP nainstalován v hardwaru HP, společnost HP může poskytnout záruční službu po dobu platnosti omezené záruky na doplněk HP nebo po zbývající dobu omezené záruky na hardware HP, ve kterém má být doplněk HP nainstalován, a to podle toho, která doba je delší. Tato doba však nesmí být delší než tři (3) roky od data zakoupení doplňku HP.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP 16GB (1x16GB) DDR4-2400 ECC RAM Z440/640/840
Diskuze k produktu: hp-16gb-1x16gb-ddr42400-ecc-reg-ram-z440-z640-z840 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.