vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP 2013 UltraSlim Docking Station (2xDP)

Kalkulačka splátek CETELEM
3672 Kč s DPH

3035 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: D9Y32AA#ABB
Výrobce: HP
Váha: 0,76
Záruka: 12 měsíců
HP 2013 UltraSlim Docking Station (2xDP)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Rychle a snadno rozšiřte své možnosti připojení k monitoru, síti a zařízením a optimalizujte svůj pracovní prostor pomocí dokovací stanice HP 2013 UltraSlim, která nabízí připojení jedním zacvaknutím do bočního doku pro vybrané ultra tenké notebooky HP EliteBook. Spolehněte se na kompatibilitu starších a budoucích verzí vámi vybraných video zařízení díky dvěma portům DisplayPort a jednomu portu VGA. Port Ethernet/LAN vás rychle připojí k internetu. Linkový vstup a výstup zajistí podporu všech vašich zvukových potřeb. Získejte možnost vysokorychlostního připojení k nejčastěji používaným USB zařízením díky čtveřici portů USB 3.0, které zrychlí datové přenosy (ve srovnání s USB 2.0), jsou zpětně kompatibilní s rozhraním USB 2.0 a podporují obousměrný přenos. Zabezpečte notebook připojený k dokovací stanici pomocí volitelného lankového zámku dokovací stanice HP (prodáván samostatně).
Hardwarová kompatibilita notebook HP EliteBook Folio 9470m, HP Elitebook 820, 840, 850, HP Zbook 14, HP Elitebook Revolve 810 G2
Porty a konektory 4x USB 3.0 2x DisplayPort 1x VGA 1x konektor linkového vstupu 1x konektor linkového výstupu 1x RJ-45 (síť)
Hmotnost 0,76 kg
Rozměry (šířka x hloubka x výška) 4,4 x 36,8 x 10,7 cm
Co je obsaženo v krabici Dokovací stanice HP 2013 UltraSlim; Napájecí adaptér; Dokumentace
Záruka Na ultralehkou dokovací stanici HP se vztahuje jednoletá omezená záruka. Další podpora je k dispozici nonstop po telefonu a v on-line diskuzních fórech.
HP QuickSpecs .


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP 2013 UltraSlim Docking Station (2xDP)
Diskuze k produktu: hp-2013-ultraslim-docking-station-2x-display-ports-9470-a-revolve není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.