vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP 2m Single-Mode LC/LC FC Cable

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1933 Kč s DPH

1598 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AK345A
Výrobce: HP Enterprise
Záruka: 36 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
HP 2m Single-Mode LC/LC FC kabel



Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP 2m Single-Mode LC/LC FC Cable
Diskuze k produktu: hp-2m-singlemode-lc-lc-fc-cable není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.