vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP 3001pr USB3 Port Replicator

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2764 Kč s DPH

2284 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: F3S42AA#ABB
Výrobce: HP
Váha: 0,106
Záruka: 12 měsíců
HP 3001pr USB3 Port Replicator
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Poznejte řešení nezávislá na platformě pro pracoviště, která jsou využívána více uživateli pro přechod online a připojení k jednomu externímu displeji[1,2] a až třem zařízením s rozhraním USB.[1,3] Nechejte svá nejčastěji používaná periferní zařízení zapojená v replikátoru1 a připravená s jedním připojením USB kabelem4 k vašemu notebooku. Díky přiloženému napájecímu kabelu je replikátor stále nabitý a připravený.5Připojte svá zařízení ke dvěma nabíjecím portům USB 3.0 a jednomu nabíjecímu portu USB 2.0. Usnadněte si práci připojením samostatného displeje k integrovanému konektoru HDMI nebo VGA nebo použijte dodaný adaptér pro připojení k DVI displeji.1,2,3Připojte se k internetu přes rozhraní 10/100/1000 Ethernet. Můžete se těšit na bezproblémové webové konference s kombinovanými vstupy pro sluchátka a mikrofon, které podporují funkce náhlavní soupravy a mikrofonu v připojeném notebooku (jsou-li k dispozici).6Nabízíme vám jistotu jednoleté omezené záruky na výměnu dílů. Další podpora je k dispozici (pouze v Severní Americe) nonstop po telefonu a v on-line diskuzních fórech.Univerzální replikátor portů je kompatibilní se všemi firemními notebooky HP. POZNÁMKA: Některé modely nejsou dostupné ve všech oblastech.
Technické údaje
Hmotnost 106 g
Minimální rozměry (Š x H x V) 120,2 x 78 x 24,7 mm
Co je obsaženo v krabici Replikátor portů; Napájecí adaptér; Kabel USB pro notebook; Adaptér HDMI na DVI; Dokumentace;
Záruka Záruka Omezená jednoletá záruka. Podporu můžete kontaktovat 24 hodin denně sedm dnů v týdnu telefonicky nebo prostřednictvím online formulářů. POZNÁMKA: Záruka podléhá určitým omezením a výjimkám. Podrobné informace získáte ve Středisku péče o zákazníky společnosti HP.
1 Jsou prodávány samostatně.
2 Rozlišení až do 2 560 x 1 600 na jednom displeji při připojení.
3 V závislosti na výkonu potřebném pro připojená zařízení nemusí všechny porty USB pracovat současně.
4 Včetně kabelu USB.
5 Přiložený napájecí kabel neslouží k napájení nebo nabíjení notebooku. Je nutný samostatný napájecí adaptér na notebooky, který není součástí dodávky.
HP QuickSpecs


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Související produkty:
Diskuze k HP 3001pr USB3 Port Replicator
Diskuze k produktu: hp-3001pr-usb-30-port-replicator není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.