vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

CH561EE+ CH562EE Černá+barevná ink. cart. pro DJ 3050A

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
558 Kč s DPH

461 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: CR340EE
Výrobce: HP
Záruka: 24 měsíců
CH561EE+ CH562EE Černá+barevná ink. cart. pro DJ 3050A
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Přehled


Kombinovaná sada černé a trojbarevné inkoustové kazety HP 301 byla vyvinuta, aby poskytovala uživatelsky přívětivé funkce a skvělou hodnotu. Pořiďte si potřebný černý a trojbarevný inkoust pro tisk černého textu v laserové kvalitě a grafiky v živých barvách.

Funkce
Tisk textu v laserové kvalitě a dokumentů, zpráv a dopisů v živých barvách, které odolají blednutí celá desetiletí[1]. Získejte lepší kvalitu obrazu s papíry označenými symbolem ColorLok.
Společnost HP vám pomáhá snížit dopady na životní prostředí snadnou a bezplatnou recyklací a kazetami vyráběnými z recyklovaných materiálů[3]. Používejte pohodlné upozornění na nízký stav inkoustu pro snadnou identifikaci a nákup originálních kazet HP pomocí nástroje HP SureSupply[2].


Výhodné kombinované sady HP obsahují jednu černou a jednu tříbarevnou inkoustovou kazetu HP a cena je nižší než za dvě samostatně zakoupené kazety. Černé a tříbarevné inkoustové kazety HP 301 nabízejí průměrnou výtěžnost 190 a 165 stran.

Specifikace
Barvy tiskových kazet:


Černá, trojbarevná
Inkoustová kapka:


13,5 pl (černobíle); 2,3 až 8,5 pl (barevně, v závislosti na režimu tisku a rychlosti)
Kompatibilní typy inkoustů:


Pigmentový (černý)
dye-based (barevný)


Výtěžnost (barevně):
165 stran


Výtěžnost (černobíle):
190 stran


Anotace k výtěžnosti v počtu stran:
Testováno v řadě multifunkčních zařízení HP Deskjet 2050 – J510. Průměr odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies .

Provozní požadavky


Rozsah provozní teploty:
15 až 32 °C


Rozsah skladovacích teplot:
-40 až 60 °C

Vlhkost skladování:


Relativní vlhkost 20 až 80 %

Rozměry a hmotnost
Rozměry balení (š x h x v):


117 x 38 x 170 mm
Hmotnost balení:


0,11 kg

Co je obsahem
Záruka:


Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po celou záruční dobu poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.
Co je obsaženo v krabici:


Černá inkoustová kazeta HP 301, trojbarevná inkoustová kazeta HP 301

[1] Na základě prognózy papírenského průmyslu pro nekyselé papíry a originální inkousty HP; údaje o stabilitě barviva při pokojové teplotě vycházejí z testů podobných systémů podle norem ISO 11798 a ISO 18909.


[2] Vlastnosti programu a jeho dostupnost se mohou v různých zemích lišit. Další informace naleznete na adrese http://www8.hp.com/uk/en/hp-information/suresupply/country-select.html .


[3] Dostupnost programu je různá. Možnost vrácení a recyklace inkoustové kazety HP je v současnosti k dispozici ve více než 44 zemích a oblastech Asie, Evropy a Severní a Jižní Ameriky, a to prostřednictvím programu HP Planet Partners. Další informace naleznete na webové adrese http://www.hp.com/recycle .Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k CH561EE+ CH562EE Černá+barevná ink. cart. pro DJ 3050A
Diskuze k produktu: hp-301-combo-pack-cerna-3barena-cr340ee není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.