vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP 500GB HDD 3,5" SATA III 6gb/s

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1800 Kč s DPH

1488 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: QK554AA
Výrobce: HP
Váha: 0,454
Záruka: 24 měsíců
HP 500GB HDD 3,5" SATA III 6gb/s
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Velkokapacitní disky vám umožní maximalizovat výkon firemních počítačů HP a splnit náročné požadavky na úložiště. Pevné disky Serial ATA (NCQ, Smart IV), 6,0 Gb/s jsou nabízeny v následujících modelech: 2,5”, 7 200 ot./min – 1 TB, 500 GB** a 2,5", 10 000 ot./min – 250 GB** a 500 GB.** Získejte technologii příští generace se zlepšeným prouděním vzduchu pro chlazení systému, větší šířkou pásma a celkovou integritou dat. Zvyšte přenosovou rychlost až na 6 Gb za sekundu, což představuje dvojnásobek oproti pevným diskům SATA o rychlosti 3,0 Gb/s. Technologie pevného disku Native Command Queuing* umožňuje více souběžných příkazů pro zápis a čtení. Bezpečnostní zámek disku brání softwarovému přístupu k uživatelským datům, která jsou dostupná jen po zadání uživatelských hesel. Integrovaná technologie SMART IV udržuje pevný disk v optimálním stavu. Její funkce kontrolují integritu toku dat mezi rozhraním hostitele a médiem. Pevné disky SATA HP (6 Gb/s) jsou kompatibilní se všemi stolními počítači HP Business. POZNÁMKA: Některé modely pevných disků nejsou k dispozici ve všech oblastech. POZNÁMKA: Některé modely nejsou k dispozici ve všech oblastech. Záruka omezená na doplněk je jednoroční (doba platnosti záruky omezené na doplněk HP) záruka výměny částí libovolných doplňků značky HP a Compaq (doplňky HP). Pokud je doplněk HP nainstalován v hardwaru HP, společnost HP může poskytnout záruční službu po dobu platnosti omezené záruky na doplněk HP nebo po zbývající dobu omezené záruky na hardware HP, ve kterém má být doplněk HP nainstalován, a to podle toho, která doba je delší. Tato doba však nesmí být delší než tři (3) roky od data zakoupení doplňku HP.
Minimální rozměry (Š x H x V) 8,9 x 2,54 cm
Co je obsaženo v krabici Pevný disk SATA HP; odpovídající kabel SATA pro jednotku; průvodce instalací
Záruka Záruka omezená na doplněk je jednoroční (doba platnosti záruky omezené na doplněk HP) záruka výměny částí libovolných doplňků značky HP a Compaq (doplňky HP). Pokud je doplněk HP nainstalován v hardwaru HP, společnost HP může poskytnout záruční službu po dobu platnosti omezené záruky na doplněk HP nebo po zbývající dobu omezené záruky na hardware HP, ve kterém má být doplněk HP nainstalován, a to podle toho, která doba je delší. Tato doba však nesmí být delší než tři (3) roky od data zakoupení doplňku HP.
HP QuickSpecs


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP 500GB HDD 3,5" SATA III 6gb/s
Diskuze k produktu: hp-500gb-hdd-sata není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.