vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP 65W Smart Travel AC Adapter

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1899 Kč s DPH

1569 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Hewlett Packard
Záruka: 24 měsíců
HP 65W Smart Travel AC Adapter
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
HP 65W Smart Travel AC Adapter (J0E43AA)

Sieťové adaptéry od spoločnosti HP napájajú váš prenosný počítač a zároveň nabíjajú internú batériu. Tieto adaptéry vám poskytujú možnosť napájať prenosný počítač, keď ste mimo kancelárie alebo na cestách. Tenký cestovný adaptér HP 65W je perfektný pre medzinárodných cestovateľov alebo „brázdičov ciest“, ktorí sú stále v pohybe. Adaptér je o 40% tenší ako štandardný 65W adaptér a zahŕňa štandardný USB port pre nabíjanie iného príslušenstva počas práce. Štyri medzinárodné zástrčky adaptéra vás udržiavajú v istote, že váš tenký cestovný adaptér pracuje kdekoľvek ste. Štýlové ochranné puzdro udržiava všetko pokope.

Čo je v krabici:
Malý cestovný adaptér AC HP, 65 W; Dokumentácia


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP 65W Smart Travel AC Adapter
Diskuze k produktu: hp-65w-smart-travel-ac-adapter-2-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.