vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP C2N92AE Ink Cart No.920XL, CMYK, (CD972AE-75)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1727 Kč s DPH

1427 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: C2N92AE
Výrobce: HP
Záruka: 24 měsíců
HP C2N92AE Ink Cart No.920XL, CMYK, (CD972AE-75)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Inkoustové kazety HP 920XL Combo-pack Black/Cyan/Magenta/Yellow Officejet tisknou profesionální barevné dokumenty rychleji než laserové. Vysokokapacitní kazety vám pomohou ušetřit, pokud tisknete často.

Funkce:

Tiskněte profesionální barevné dokumenty s inkousty HP Officejet až o 40 % levněji než s laserovými tiskárnami. S vysokokapacitními inkoustovými kazetami získáte až 2,5x více černobílých stran.

Zajistěte působivé výsledky tisku. Tyto originální inkousty HP mají složení umožňující tisk rychleschnoucích dokumentů, zejména na papíry s logem ColorLok.

Pořiďte si inkoustové kazety splňující všechny vaše požadavky najednou – každá sada obsahuje azurové, purpurové, žluté a černé inkoustové kazety HP a stojí méně než čtyři samostatné kazety zakoupené odděleně. Kombinovaná sada vám ušetří čas a peníze.

Barvy tiskových kazet: Černá, azurová, purpurová, žlutá
Inkoustová kapka: 14 pl HDW (černá); 5,5 pl HDW, 1,3 pl LDW (azurová, purpurová a žlutá)
Kompatibilní typy inkoustů: na bázi pigmentu (černá) 1 (azurová purpurová žlutá)
Výtěžnost (barevně): 700 stran
Výtěžnost (černobíle): 1 200 stran


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP C2N92AE Ink Cart No.920XL, CMYK, (CD972AE-75)
Diskuze k produktu: hp-920-xl-combo-pack-bk-c-m-y není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.