vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP 933XL Officejet Value Pack

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
996 Kč s DPH

823 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: CR711AE
Výrobce: HP
Záruka: 24 měsíců
HP 933XL Officejet Value Pack
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Přehled
Výhodná sada HP 933XL Officejet Value Pack tiskne působivý text i grafiku použitím originálních médií HP a inkoustů HP Officejet. Vytvářejte cenově dostupné, odolné letáky A4 a kancelářské dokumenty v profesionální kvalitě doma nebo v kanceláři.

Funkce
• Zakupte inkoust a papír dohromady v cenově výhodné sadě a ušetřete. Tato výhodná sada HP Officejet Value Pack zahrnuje azurovou, purpurovou a žlutou inkoustovou kazetu HP 933XL, 25 listů papíru pro inkoustové tiskárny HP Professional a 50 listů tiskového papíru pro multifunkční tiskárny HP.
• Tiskněte působivými barvami pigmentových inkoustů navržených pro kancelářský tisk. Papír pro multifunkční tiskárny HP s technologií ColorLok® zvyšuje kvalitu dokumentů. Oboustranný papír pro inkoustové tiskárny HP Professional Inkjet Paper 180 g/m2 maximalizuje působivost projektů a zabraňuje prosvítání.
• Tiskněte barevně ve vysoké kvalitě s nízkými náklady na stránku. Samostatně vyměnitelné inkousty a vysokokapacitní kazety přinášejí vyšší užitnou hodnotu. Profesionální tisk v kanceláři pomocí dodávaného HP CD Business Marketing Design.

Specifikace
Barvy tiskových kazet: azurová, purpurová, žlutá
Inkoustová kapka: 7 pl
Kompatibilní typy inkoustů: Na bázi pigmentu

Provozní požadavky
Rozsah provozní teploty: 15 až 35 °C
Rozsah skladovacích teplot: 0 až 40 °C
Vlhkost skladování: 10 až 90 % RH

Rozměry a hmotnost
Rozměry balení (š x h x v): 222 x 34 x 310 mm
Hmotnost balení: 0,85 kg

Co je obsahem
Záruka: Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po celou záruční dobu poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.
Co je obsaženo v krabici:
• Profesionální matný papír pro inkoustové tiskárny HP Professional Matt Inkjet Paper, 25 listů (A4)
• Papír pro multifunkční tiskárny HP, 50 listů (A4)
• Azurová inkoustová kazeta Officejet HP 933XL
• Purpurová inkoustová kazeta Officejet HP 933XL
• Žlutá inkoustová kazeta HP 933XL Officejet
• Produkt HP Business Marketing Design CD


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP 933XL Officejet Value Pack
Diskuze k produktu: hp-933-officejet-brochure-value-pack-officejet-75-ark-a4 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.