vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Adjustable Dual Monitor Stand

Kalkulačka splátek CETELEM
3559 Kč s DPH

2941 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: AW664AA#AC3
Výrobce: HP
Záruka: 12 měsíců
HP Adjustable Dual Monitor Stand
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nastavitelný stojan na dva displeje HP umožňuje použití dvou displejů, díky nimž maximalizujete svou produktivitu a optimalizujete účinnost práce. Jeden nebo oba displeje lze natočit do polohy na výšku i na šířku. Můžete rovněž nastavit hloubku, výšku a úhel naklonění stojanu. Na obě obrazovky se tak budete moci dívat v úrovni očí, přičemž je můžete mírně natočit směrem k sobě. Sledování více aplikací a zdrojů informací zároveň bude tím pádem snadnější. Kolečka zabudovaná v základně umožňují otáčet stojanem, takže obraz na displeji můžete snadno ukázat ostatním.

Použitím 2 externích displejů s úhlopříčkou až 24 palců (60,9 cm) můžete navýšit svou produktivitu. Tato možnost vyhovuje zejména společnostem, jejichž součástí jsou oddělení se zaměřením na průmyslový design, sledování objednávek, finanční analýzy nebo přímý marketing.
Vyhovuje notebookům, které mohou být připojeny k dokovací stanici, i notebookům, které dokovací konektor nemají.
Jeden nebo oba displeje lze natočit jak do vodorovné, tak do svislé polohy.

Rozměry (šířka x hloubka x výška): 40,0 x 50,0 x 35,5 cm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Adjustable Dual Monitor Stand
Diskuze k produktu: hp-adjustable-dual-monitor-stand není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.