vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP BA06XL Notebook Baterie - Long Life Slice

Kalkulačka splátek CETELEM
4700 Kč s DPH

3884 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: H4Q48AA
Výrobce: HP
Váha: 0,78
Záruka: 12 měsíců
HP BA06XL Notebook Baterie - Long Life Slice
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Baterie HP BA06 s prodlouženou životností se nasunuje na spodní stranu notebooku HP EliteBook Folio 9470m a můžete tak pracovat déle než při použití samotné primární baterie.

Noste ji jako záložní baterii nebo se zbavte obtěžující potřeby častého hledání místa k nabíjení tím, že ji budete používat spolu se svou primární baterií k prodloužení životnosti baterie.
Tenký, plochý design nebude dělat ostudu elegantnímu profilu notebooku a snadno se vejde do brašny s vaším přenosným počítačem.
Chovejte se ekologicky a snižte celkové množství odpadu produkovaného bateriemi tím, že v průběhu životnosti použijete menší počet baterií.

Hmotnost: 0,78 kg
Rozměry (šířka x hloubka x výška): 21,3 x 32 x 0,7 cm

Kompatibilní produkt pro:
HP EliteBook Folio 9470m Ultrabook


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP BA06XL Notebook Baterie - Long Life Slice
Diskuze k produktu: hp-ba06xl-long-life-slice-battery-9470m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.