vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Clear Film - role 36"

Kalkulačka splátek CETELEM
4263 Kč s DPH

3523 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: C3875A
Výrobce: HP
Záruka: 24 měsíců
HP Clear Film - role 36"
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
HP Film 914 mm x 22,9 m (36"), 174 g/m2, čirá, C3875A
Přehled Mějte přehled o svých projektech a vyjádřete kvalitu a profesionalitu své práce pomocí této opticky čiré, recyklovatelné[1] fólie. Možnost vytváření více vrstev a průhledných obrazů s vynikající kvalitou čar a konzistentními živými barvami.
Ideální pro architekty, konstruktéry a specialisty na geografické informační systémy (GIS)
Funkce Pohled na tuto fólii profesionální kvality slouží k prezentaci vašich nejlepších pracovních výsledků. Tiskněte kvalitně ostré čáry i souvislé živé barvy na fólii, která je určena k zajištění vynikajícího vsakování a vysoké přilnavosti inkoustu, aby nedocházelo k přenosu inkoustu mezi vrstvami.
Dodržujte termíny svých projektů. Tato opticky čirá fólie je kompatibilní s širokou řadou tiskáren HP Designjet, využívá originální inkousty HP na bázi barviva i pigmentu a poskytuje vysoce kvalitní konzistentní kvalitu tisku pro všechny výtisky i různé role.
Přispějte k dodržování závazků k ochraně životního prostředí – vaší společností i vašimi klienty. Čirá fólie HP Clear Film je zahrnuta do programu zpětného odběru velkoformátových médií HP[1] – jedná se o bezplatný a pohodlný program pro vrácení a recyklace výrobků.
Rozměry a hmotnost Rozměry balení (š x h x v): 939 × 106 × 106 mm
Hmotnost balení: 4 212 g
Specifikace Rozměry válce: 914 mm x 22,9 m
Základní velikost: 50,8 mm
Hmotnost tiskového materiálu: 174 g/m˛ podle testovací normy ISO 536
Povrch média: Matná
Jas tiskového materiálu: Nepoužívá se
Tloušťka tiskového materiálu: 5,2 mil./132 mikronů dle testovací metody ISO 534
Průsvitnost: 8 % dle testovací normy T-425 asociace TAPPI
Bělost: Nepoužívá se
Úroveň lesku tiskového materiálu: Mat dle testovací metody ASTM D-523
Hlavní materiál: Polyester
Způsob recyklace: Program zpětného odběru velkoformátových médií HP. Podrobnosti naleznete na adrese http://www.hp.com/recycle. Možnosti recyklace uvedených produktů jsou mimo tento program momentálně k dispozici pouze v některých oblastech. Doporučujeme zákazníkům, aby se s otázkami ohledně recyklace těchto produktů obraceli na místní recyklační střediska.
Země původu: Vyrobeno v USA.
Provozní požadavky Rozsah provozní teploty: 15 až 35 °C
Rozsah skladovacích teplot: 15 až 30 °C
Vlhkost skladování: Relativní vlhkost 20 až 80 %
Doba schnutí tiskového materiálu: Méně než 9 minut (při 23 °C a 50% RV)
Skladovatelnost: 1 rok, v neotevřeném originlním balení
Co je obsahem Záruka: Velkoformátové tiskové materiály HP nemají vady materiálu a zpracování. Prohlášení o záruce naleznete na stránkách http://www.hp.com/go/HPMediaWarranties. Máte-li zájem o záruční servis, obraťte se na zákaznickou podporu společnosti HP.
Co je obsaženo v krabici: Role tiskového materiálu
[1]Dostupnost programu zpětného odběru velkoformátových médií HP se různí. Programy recyklace nemusí být ve vaší oblasti dostupné. Podrobnosti naleznete na adrese http://www.hp.com/recycle.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Clear Film - role 36"
Diskuze k produktu: hp-clear-film-role-36 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.