vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Color LaserJet Multi-Bin Mailbox

Kalkulačka splátek CETELEM
16092 Kč s DPH

13299 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: CC424A
Výrobce: HP
Záruka: 12 měsíců
HP Color LaserJet Multi-Bin Mailbox
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Automatické řazení, kompletování nebo sešívání vám ušetří čas. Zásoba 5 000 svorek je součástí balení.

Můžete zahrnout více uživatelů a umožnit práci se složitějšími úlohami. Tato sešívací schránka má 3 přihrádky a maximální výstupní kapacita 900 listů, zvýší produktivitu pracovní skupiny.

3přihrádková schránka umožňuje snadný přístup k dokončeným projektům. Přímo z pracovních stanic můžete nastavit finalizaci dokumentů (sešívání, kompletaci nebo řazení). Možnost rozdělení přihrádek podle uživatele, skupiny nebo typu úlohy – tisk, kopírování nebo faxování. Snadné vyhledání dokončených úloh.

Sešívací schránka HP se 3 přihrádkami až na 900 listů zvýší efektivitu práce a snadno s ní uspokojíte vyšší počet uživatelů. Praktické automatické sešívání úloh a řazení šetří čas. Více výstupních přihrádek znamená nižší nároky na sledování stavu multifunkční tiskárny.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Color LaserJet Multi-Bin Mailbox
Diskuze k produktu: hp-color-laserjet-multibin-mailbox není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.