vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Designjet T2500 914 mm PostScript eMFP

Kalkulačka splátek CETELEM
293135 Kč s DPH

242260 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: CR359A#B19
Výrobce: HP
Záruka: 24 měsíců
HP Designjet T2500 914 mm PostScript eMFP
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zlepšete pracovní toky - tato e-multifunkční tiskárna s předním podáváním umožňuje přepínat mezi rolemi, podporuje velikost formátu A0 a používá výstupní stohovací zásobník na organizaci a ochranu vašich výkresů. Snadné skenování, kopírování a tisk z mobilních zařízení.

Ideální pro velkokapacitní, špičková designová studia, která potřebují efektivně vytvářet, tisknout, skenovat a kopírovat výkresy v prvotřídní kvalitě a která vyžadují podporu v podobě snadné obsluhy a spolehlivé součinnosti.

Funkce

Vyzkoušejte inovativní uživatelské možnosti
· S integrovaným výstupním stohovacím zásobníkem budou vaše výtisky rovnoměrně a přehledně uspořádány.
· Získejte plnou kontrolu nad tiskem: můžete sledovat role médií, prohlížet stav tiskárny na dotykové obrazovce a sledovat jednotlivé úlohy v průběhu tisku.
· S funkcí vkládání rolí z přední strany a automatickým vyrovnáváním role můžete snadno vkládat papíry ze dvou rolí, a to i když sedíte.
· Ušetřete místo s kompaktní tiskárnou s integrovanou podporou velikosti tisku 914 mm (36") A0, která umí tisknout, skenovat a kopírovat.

Tiskněte, skenujte a kopírujte s jediným zařízením
· Zrychlete své pracovní procesy - snadno skenujte a e-mailem odesílejte náčrtky a ručně upravené výkresy přímo vašim partnerům.
· Okamžitě sdílejte a spravujte obsah - skenujte do síťové složky, na FTP, na jednotku USB nebo přímo do cloudu.
· Zvýšení doby provozuschopnosti: tiskněte několik úloh na různé typy médií a v různých velikostech díky dvojici rolí a inteligentnímu přepínání rolí.
· Vytvářejte výtisky formátu A1 za 21 sekund. Originální inkousty HP tisknou tmavší odstíny černé a skutečně přirozené odstíny šedé.

Tiskněte prakticky odkudkoli
· Ze smartphonu nebo tabletu Apple® nebo Android™ můžete tisknout téměř odkudkoli1.
· Přístup k projektům a jejich tisk z cloudu, když jste mimo kancelář, s využitím služby HP Designjet ePrint & Share.
· Při tisku a skenování pomocí účtu HP Designjet ePrint & Share1 se kopie vaší práce automaticky ukládají do cloudu.
· Na e-multifunkční tiskárně T2500 můžete tisknout a skenovat2 bez ovladačů z USB flash jednotky nebo můžete přímo tisknout e-mailové projekty.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Související produkty:
Diskuze k HP Designjet T2500 914 mm PostScript eMFP
Diskuze k produktu: hp-designjet-t2500-914-mm-postscript-emfp není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.