vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Designjet T920 36-in Postscript ePrinter

Kalkulačka splátek CETELEM
118730 Kč s DPH

98124 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: CR355A#B19
Výrobce: HP
Záruka: 12 měsíců
HP Designjet T920 36-in Postscript ePrinter
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zlepšete svou práci s tiskem – tato tiskárna vybavená vkládáním zepředu a výstupním stohovacím zásobníkem vám pomůže uspořádat a chránit vaše výtisky a bude pro vás zárukou produkce profesionálních výsledků. Přistupujte k projektům a tiskněte je, i když jste mimo kancelář, s využitím služby HP Designjet ePrint & Share.

Ideální tiskárna pro architekty, konstruktéry a geografické informační kanceláře, které potřebují přesnou a snadno ovladatelnou internetovou tiskárnu k tvorbě velkoformátových dokumentů geografických informačních systémů, čárových výkresů, rastrových zobrazení, prezentací, map a ortofotosnímků v profesionální kvalitě.

Funkce:

Vyzkoušejte inovativní uživatelské možnosti
• S integrovaným výstupním stohovacím zásobníkem budou vaše výtisky rovnoměrně a přehledně uspořádány.
• Získejte plnou kontrolu nad tiskem – můžete sledovat role médií, prohlížet stav tiskárny na dotykové obrazovce a sledovat jednotlivé úlohy v průběhu tisku.
• S funkcí skutečného vkládání rolí z přední strany a automatickým vyrovnáváním role je vkládání rolí papíru velmi snadné, a to i když sedíte.
• Ušetřete místo s kompaktní tiskárnou pro 914mm (36") média, která má rovný povrch umožňující rychlou kontrolu vašich výtisků.

Rychle tiskněte kvalitní výtisky hned napoprvé
• Tiskněte rychle: vytvářejte profesionální výtisky A1 za 21 sekund a výsledné výtisky se přehledně uloží do výstupního stohovacího zásobníku.
• Efektivní dokončení práce díky reálným náhledům před tiskem.
• S šesticí originálních inkoustů HP a tiskovou hlavou HP budete produkovat výtisky s tmavými odstíny černé, skutečně přirozenými odstíny šedé a živými barvami.
• S virtuální pamětí o velikosti 32 GB, podporou HP-GL/2 a PDF2 u většiny operačních systémů můžete snadno zpracovávat složité soubory.

Tiskněte prakticky odkudkoli
• Ze smartphonu nebo tabletu Apple® nebo Android™ můžete tisknout téměř odkudkoli.
• Přístup k projektům a jejich tisk z cloudu, když jste mimo kancelář, s využitím služby HP Designjet ePrint & Share.
• Při tisku pomocí služby HP Designjet ePrint & Share se kopie vašich projektů automaticky ukládají do cloudu.
• Na tiskárně HP Designjet T920 ePrinter můžete tisknout bez ovladačů z USB flash jednotky nebo můžete přímo tisknout e-mailové projekty.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Související produkty:
Diskuze k HP Designjet T920 36-in Postscript ePrinter
Diskuze k produktu: hp-designjet-t920-36in-postscript-eprinter není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.